Artykuł Dodaj artykuł

Pierwszy etap osiedla Bluszczowe Wille z pozwoleniem na użytkowanie

FB Antczak zakończyła realizację I etapu osiedla Bluszczowe Wille.

FB Antczak zakończyła realizację I etapu osiedla Bluszczowe Wille. W ramach inwestycji powstało 20 budynków w zabudowie bliźniaczej z 40 lokalami mieszkalnymi. II etap osiedla zostanie oddany do użytkowania w pierwszej połowie 2022 roku.

Pierwszy etap osiedla Bluszczowe Wille z pozwoleniem na użytkowanie

Bluszczowe Wille powstały na warszawskiej Białołęce u zbiegu ulic Zdziarskiej i Kroczewskiej. W pierwszym etapie zrealizowano 40 lokali mieszkalnych o powierzchniach: 137 m kw., 145 m kw., 153 m kw. oraz 164 m kw. Każdy lokal składa się z parteru, piętra i poddasza, a także przestronnego ogrodu o powierzchni od 150 do 370 m kw. W ramach drugiego etapu, który zakończy się w pierwszej połowie 2022 roku, powstanie dodatkowych 36 lokali.

Modernistyczne bryły budynków, wzorowane na willi hiszpańskiej, zaprojektowano z myślą o funkcjonalnym wykorzystaniu przestrzeni. Ich wyróżnikiem są obszerne tarasy wykończone szklaną balustradą, podkreślającą elegancki charakter domów. Duże przeszklenia gwarantują jasne wnętrza i możliwość obcowania z naturą. Przestronne ogrody pozwolą mieszkańcom na stworzenie przyjaznej przestrzeni do zabawy i odpoczynku.

Pierwszy etap osiedla Bluszczowe Wille z pozwoleniem na użytkowanie

– Osiedle Bluszczowe Wille zaplanowaliśmy z myślą o rodzinach z dziećmi, a także osobach, które ceniąc sobie bliskość stolicy, chcą mieszkać w miejscu zielonym i otoczonym przyrodą. Cieszę się, że mogliśmy wykorzystać nasze wieloletnie doświadczenie w realizacji osiedli jednorodzinnych, wielokrotnie nagradzanych za spójność, jakość wykonania oraz dbałość o tereny wspólne. Nasza flagowa inwestycja Panorama Park koło Kalisza zdobyła w 2017 roku wyróżnienie Budowa Roku. Popularność osiedla Bluszczowe Wille wśród klientów pokazuje, jak ważne jest połączenie dobrej lokalizacji z doskonałą architekturą i profesjonalnym wykonawstwem – przekonuje Marcin Antczak, wiceprezes FB Antczak.

Osiedle jest zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy – z bezpośrednim dostępem do rezerwatu przyrody Puszcza Słupecka i Łęgi Czarnej Strugi. Kompleks okolicznych lasów liczy prawie 200 ha i ciągnie się aż do Jeziora Zegrzyńskiego. Wjazd na osiedle znajduje się bezpośrednio przy ścianie lasu, co daje poczucie bliskości natury, a jednocześnie gwarantuje, że w sąsiedztwie nie powstanie żadna zabudowa wielorodzinna.

FB Antczak jest deweloperem, generalnym wykonawcą i inwestorem na rynku nieruchomości. Grupa od 40 lat realizuje inwestycje mieszkaniowe, komercyjne oraz logistyczno-przemysłowe – m.in. w Warszawie, Łodzi, Wrocławiu, Lublinie, Gdańsku, Poznaniu i Kaliszu. Na rynku deweloperskim FB Antczak zbudowała już ponad 5 tys. mieszkań i domów w ramach kilkunastu osiedli. Trzy komplementarne segmenty działalności, własne zaplecze produkcyjno-techniczne oraz stabilny i zaufany zespół pozwalają na realizację wymagających projektów inwestycyjnych.

Artykuł został dodany przez firmę

FB Antczak

Dostarczamy naszym Klientom wysokiej klasy obiekty mieszkalne, biurowe i użytkowe, które łączą w sobie walory estetyczne i funkcjonalne.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły