Oferta pracy

Learning & Development Administrator

Wroclaw, dolnośląskie, Polska Dodano: 2023-01-25 | ID oferty: 1686261

Learning & Development Administrator
Wroclaw
NR REF.: 1173343

Learning & Development Administrator with German – Administrator ds. Koordynacji Szkoleń z językiem niemieckim

Dla naszego klienta, dynamicznie rozwijającej się korporacji z branży medycznej poszukujemy kandydatów na stanowisko Administrator ds. Szkoleń z językiem niemieckim.

W nowej roli będziesz częścią zespołu HR, który zajmuje się organizowaniem szkoleń dla spółek niemieckich. Do Twoich obowiązków będzie należeć organizacja szkoleń wewnętrznych, odpowiadających na potrzeby pracowników, tworzenie prezentacji, kontakt z trenerami, dbanie o kalendarz szkoleń firmy, rejestracja i weryfikacja uczestników oraz poziomu satysfakcji ze szkoleń, a także proces rozliczeniowy. W codziennych zadaniach będziesz miał kontakt zarówno z pracownikami zainteresowanymi szkoleniami, innymi działami wewnętrznymi firmy oraz zewnętrznymi usługodawcami.

Idealny kandydat to osoba lubiąca współpracę z zagranicą, posiadająca doświadczenie w działach HR lub też w organizacji szkoleń/eventów/wydarzeń/prowadzeniu projektów. Osoba dobrze zorganizowana, terminowa, lubiąca dynamiczną pracę z ludźmi. Wymagana jest znajomość języków: angielskiego i niemieckiego na poziomie C1/C2 oraz znajomość Outlook MS Word, MS Excel.

Zapraszamy do udziału w procesie dla renomowanej firmy na rynku (odbędzie się w 100% zdalnie), gwarantującej zatrudnienie na rok, pakiet benefitów, atrakcyjne wynagrodzenie. Oferujemy pracę w systemie hybrydowym (praca z biura – 2 dni w tygodniu) oraz niezbędny do niej sprzęt.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.
Kontakt w sprawie rekrutacji:

Jeżeli jesteś zainteresowana(y) ofertą pracy skontaktuj się z nami na poniższe dane. Przesyłając do nas swoje CV prosimy zawrzeć klauzule o zgodzie na przetwarzanie danych w celu rekrutacji.

Hays Poland
Źródło oferty

Skontaktuj się z firmą:
 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.