Ogłoszenie

Dodaj ogłoszenie

Instalacje fotowoltaiczne i fotowoltaika do domu, dla firmy i nie tylko

Mielec, podkarpackie     Dodano: 2021-10-13     ID ogłoszenia: 11016     Oferta od: firmy
Cena: 1,00 PLN

Szczegóły ogłoszenia

Firma Sun Flash Energy z miasta Mielec to doskonale znana firma z branży fotowoltaicznej. Jakość to na pewno parametr który determinuje nasze działania i to właśnie dzięki tej jakości zyskujemy w bardzo szybkim tempie dużą liczbę klientów. Ponadto na pewno o wyborze Sun Flash decyduje także kompleksowa obsługa klienta. Bowiem firma nasza to nie tylko panele słoneczne, instalacje fotowoltaiczne ale szereg usług związanych z pozyskaniem dofinansowania. Program Mój Prąd wnioski, dopłaty, dofinansowania do fotowoltaiki.

Pomagamy klientom w papierkowej robocie aby docelowo wykonać dla Państwa kompleksowo usługi. Panele słoneczne, falowniki, zabezpieczenia i konstrukcja wszystko w naszej firmie bazuje na sprawdzonych i markowych podzespołach. Nasz zespół specjalistów to nie tylko w/w dofinansowania do fotowoltaiki ale również i przede wszystkim montaż paneli fotowoltaicznych, projektowanie i optymalizacja instalacji pod potrzeby klienta.

Profesjonalny montaż klimatyzacji. W ofercie naszej firmy tylko sprawdzone i markowe klimatyzacje. Instalacja klimatyzacji Mielec oraz okolice, powiat mielecki. Posiadamy kwalifikacje, realizujemy instalacje zarówno dla domów i mieszkań ale również firm, obiektów. Naszym głównym i ogromnym atutem są krótkie terminy, przystępne ceny i sprawdzone, markowe wysokiej jakości klimatyzatory. Całość realizuje zespół wyspecjalizowanych instalatorów z branży chłodniczo-energetycznej. W ofercie również pompy ciepła.

*cena z ogłoszenia jest symboliczna dotyczy konsultacji z biurem
budowa.org id11016 1.00 PLN 5 5

ID ogłoszenia: 11016 Dodano: 2021-10-13