Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Wydarzenia i targi Dodaj wydarzenie

Konferencja: Efektywne i niezawodne rozwiązania w energetyce i ciepłownictwie

10 grudnia 2019 Chorzów Konferencje


Adres:

nie podano nie podano / nie podano
00-001 Chorzów
śląskie, PolskaWydarzenie dedykowane jest dla osób zainteresowanych efektywnym zarządzaniem w obszarze energetyki i ciepłownictwa, poszukujących nowych technologii i optymalnych rozwiązań. Mówiąc o zarządzaniu, nie zawężamy się jedynie do aspektów technicznych. Poruszamy kwestie nowoczesnych narzędzi cyfrowych, implementację wypracowanych standardów, wymieniamy doświadczenia, omawiamy źródła finansowania.

Tematami zapewniającymi ciekawą i inspirującą dyskusję będą prelekcje poruszające potencjalne przyczyny awarii maszyn, optymalne metody oceny pracy łożysk tocznych, kontrolę procesów spalania, analizę stanu izolacji instalacji przemysłowych w kontekście ustalania źródeł strat ciepła, monitorowanie mediów i diagnostykę maszyn, wykorzystanie termowizji w energetyce i ciepłownictwie oraz najnowsze rozwiązania z zakresu komunikacji w systemach energetycznych.

Do udziału w konferencji zapraszamy przedstawicieli spółek z branż: energia elektryczna, woda, ciepło, gaz, a także pracowników kopalni i działów UR oraz produkcji.

Mówimy o najnowszych rozwiązaniach technologicznych wychodzących naprzeciw Twoim problemom, omawiamy optymalne metody i narzędzia, dzięki którym sprostasz wygórowanym oczekiwaniom rynku. Zapoznaj się z programem i skorzystaj z ogromnej dawki zawodowych inspiracji.

Udział bezpłatny!

Poznaj program konferencji i zarejestruj się już teraz!

http://www.axonmedia.pl/konferencje/aktualne/energetyka-cieplownictwo-grudzien-2019-chorzow/

  • Wydrukuj stronę

Inne wydarzenia tego organizatora:
Targi Light + Building - zdjęcie
13-03-2022 - 18-03-2022 Targi Light + Building