Wydarzenia i targi

Dodaj wydarzenie
VI Międzynarodowe Targi Dźwigów i Komponentów EURO-LIFT

VI Międzynarodowe Targi Dźwigów i Komponentów EURO-LIFT

2022-10-05 - 2022-10-06 Kielce targi

Organizator:
Targi Kielce S.A.
Zakładowa 1
25-672 Kielce
świętokrzyskie, Polska

Dane kontaktowe:

Adres:

Zakładowa 1 25-672 Kielce
świętokrzyskie, AfghanistanEURO-LIFT

Zapraszamy na targi EURO-LIFT, kompleksowe wydarzenie dotyczące branży dźwigowej w Kielcach

O nowościach produktowych i usługowych przemysłu dźwigowego podczas Międzynarodowych Targów Dźwigów i Komponentów EURO-LIFT od 5 do 6 października 2022 roku w Targach Kielce

Po raz szósty, w Targach Kielce odbędzie się EURO-LIFT, wydarzenie, które przyciąga wielu zwiedzających, gości i firmy z różnych krajów. Jest to platforma łącząca producentów i dystrybutorów z potencjalnymi klientami. Wysoki poziom targów, wystawa i atrakcyjne wydarzenia towarzyszące umożliwiają poznanie najnowszych osiągnięć, innowacyjnych urządzeń i rozwiązań stosowanych w branży dźwigowej.

Międzynarodowe spotkanie branży dźwigowej

Targi EURO-LIFT to okazja do spotkania z przedstawicielami firm branżowym z wielu krajów.

W ubiegłorocznej edycji wzięło udział ponad 100 firm z 14 krajów. Wydarzenie odwiedzają również reprezentanci najbardziej prestiżowych organizacji i stowarzyszeń branżowych z Europy.

Wydarzenia towarzyszące

Targi EURO-LIFT dają możliwość kompleksowej prezentacji osiągnięć branży dźwigowej: od nowości, po zespoły napędowe, liny, systemy kontroli i bezpieczeństwa, aż po wyposażenie kabin.  Wystawcy mogą zaprezentować swoją ofertę, a także wymienić doświadczenia i zaktualizować wiedzę. Tematyka przedsięwzięcia jest bardzo szeroka, a jego dopełnieniem są liczne wydarzenia towarzyszące: specjalistyczne, merytoryczne spotkania i konferencje. Poruszane zagadnienia dotyczą m.in. prawidłowej eksploatacji, modernizacji, instalacji i konserwacji dźwigów oraz digitalizacji w branży.

Zapraszamy na kolejną edycję targów EURO-LIFT od 28 do 29 kwietnia 2021 roku do Targów Kielce,

III Międzynarodowe Targi Dźwigów EURO-LIFT - zdjęcie

III Międzynarodowe Targi Dźwigów EURO-LIFT

22-10-2014 - 24-10-2014 Kielce

Zapraszamy na targi EURO-LIFT, kompleksowe wydarzenie dotyczące branży dźwigowej w KielcachO nowościach produktowych i usługowych przemysłu dźwigowego podczas Międzynarodowych Targów Dźwigów i Komponentów EURO-LIFT od 5 do 6 października 2022 roku w...

Czytaj więcej

 
  • Wydrukuj stronę

Inne wydarzenia tego organizatora: