Wynik wyszukiwania

 
20 SPIN: Jubileuszowe Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych! zdjęcie

20 SPIN: Jubileuszowe Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych!

W dniach 28 – 29 września 2022 r w Hotelu Bania**** Thermal & SKI odbędzie się dwudziesta, południowa edycja Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych. Na Uczestników czeka wiele atrakcji oraz nowości w formule wydarzenia.

Czytaj więcej

 
Podsumowanie wiosennej edycji Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych – SPIN Extra 2022! zdjęcie

Podsumowanie wiosennej edycji Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych – SPIN Extra 2022!

W dniach 30 – 31 marca 2022 w Cukrowni Żnin odbyła się wiosenna, północna edycja Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych. W wymianie doświadczeń, dyskusjach merytorycznych oraz w nawiązywaniu i umacnianiu kontaktów biznesowych podczas SPIN Extra 2022 uczestniczyło ponad 200 osób.

Czytaj więcej

 
ALUPROF sponsorem SKI ARCHI CUP 2016 zdjęcie

ALUPROF sponsorem SKI ARCHI CUP 2016

W dniach 4-6 marca w Zakopanem odbyły się XXV Mistrzostwa Polski Architektów w Narciarstwie Alpejskim SKI ARCHI CUP.

Czytaj więcej

 
Plebiscyt na Fasadę Roku 2018 rozstrzygnięty! zdjęcie

Plebiscyt na Fasadę Roku 2018 rozstrzygnięty!

Uwaga! Meta Fasady Roku 2018 na horyzoncie!  Finał konkursu już niebawem. Zanim jednak do gry wejdzie profesjonalne Jury, w ich odpowiedzialną rolę wcielili się internauci. Przedstawiamy realizacje nagrodzone w plebiscycie zorganizowanym przez firmę Baumit.

Czytaj więcej

 
WIŚNIOWSKI dla Schola Cordis – Krakowski Bieg Niepodległości zdjęcie

WIŚNIOWSKI dla Schola Cordis – Krakowski Bieg Niepodległości

Prawie 2500 osób wzięło udział w czwartej edycji Krakowskiego Biegu Niepodległości. To wyjątkowe wydarzenie, w którym ważne są nie tylko wyniki sportowe, ale także pomaganie. Zebrane fundusze na rzecz fundacji Schola Cordis ratują zdrowie i życie pacjentów krakowskiej Kliniki Kardiochirurgii Dziecięcej. Uczestników biegu, również ich rodziny i najbliższych zagrzewała do walki firma WIŚNIOWSKI.

Czytaj więcej

 
IV Narciarskie Mistrzostwa Świata Dekarzy już za nami! zdjęcie

IV Narciarskie Mistrzostwa Świata Dekarzy już za nami!

Po raz kolejny przedstawiciele kilkudziesięciu państw z całej Europy spotkali się podczas kolejnych - IV Narciarskich Mistrzostw Świata Dekarzy IFD FAKRO Ski World Cup 2013.

Czytaj więcej

 
IFD FAKRO Ski World Cup zdjęcie

IFD FAKRO Ski World Cup

W dniach 05 – 08 luty 2010r. odbędzie się w Muszynie konferencja IFD, organizowana przez firmę FAKRO. W ramach konferencji odbędą się Międzynarodowe Mistrzostwa Narciarskie IFD – IFD FAKRO Ski World Cup

Czytaj więcej

 
Rodzinne dylematy zdjęcie

Rodzinne dylematy

Które mieszkanie wybrać? Czy dostaniemy kredyt? Korzystniejszy będzie ten w złotych czy w euro? Na takie pytania muszą odpowiedzieć sobie osoby zdecydowane na zakup własnego „M”.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 8
 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.