Wynik wyszukiwania

 
„Sky is the limit” - Protec Sp. z o. o., specjalizujący się w szeroko pojętej obróbce metalu, o 5 latach z abas ERP zdjęcie

„Sky is the limit” - Protec Sp. z o. o., specjalizujący się w szeroko pojętej obróbce metalu, o 5 latach z abas ERP

abas Business Solutions Poland, wchodzący w skład Grupy abas, lidera w obszarze cyfryzacji przedsiębiorstw produkcyjnych, od 2016 r. projektuje i wdraża innowacyjne rozwiązania usprawniające proces transformacji cyfrowej przedsiębiorstw produkcyjnych w Polsce.

Czytaj więcej

 
„Cyfryzacja produkcji sposobem na oszczędności” głównym wątkiem targów METAL zdjęcie

„Cyfryzacja produkcji sposobem na oszczędności” głównym wątkiem targów METAL

abas Business Solutions Poland, będący częścią globalnej Grupy abas - lidera w dziedzinie transformacji cyfrowej przedsiębiorstw, wziął udział w Międzynarodowych Targach Technologii dla Odlewnictwa METAL w Kielcach i seminarium towarzyszącym Foundry Goes Green zorganizowanym w ramach „Przemysłowej jesieni 2022”. regionie.

Czytaj więcej

 
Mieszkasz w bloku? Nie pozwól, aby usłyszeli to Twoi sąsiedzi! zdjęcie

Mieszkasz w bloku? Nie pozwól, aby usłyszeli to Twoi sąsiedzi!

Od głośnego kichania, przez awantury z wybornymi dialogami, po imprezy z niezbyt atrakcyjną dla otoczenia muzyką. Wszystkie te sytuacje doskonale zna wielu z nas. Lista odgłosów, jakie słyszymy, jako sąsiedzi jest jednak znacznie dłuższa. Sami także możemy nie zdawać sobie sprawy, że nasze otoczenie słyszy, kiedy głośniej rozmawiamy, upuścimy coś ciężkiego lub… spuścimy wodę w toalecie. Czy powinniśmy przyzwyczaić się do takich „atrakcji” czy może postawić na unormowanie naszej prywatności? Na co zwrócić uwagę przy wyborze mieszkania i jak skutecznie je wyciszyć?

Czytaj więcej

 
Drzwi do zadań specjalnych od firmy WIŚNIOWSKI zdjęcie

Drzwi do zadań specjalnych od firmy WIŚNIOWSKI

Model AW DS ZGP EI30 to stalowe drzwi praktycznie niemożliwe do sforsowania - nie straszny im dym, ogień ani najcięższe ciosy. 

Czytaj więcej

 
Korzystanie z łazienki to Twoja sprawa. Czy na pewno nie słyszą Cię inni? zdjęcie

Korzystanie z łazienki to Twoja sprawa. Czy na pewno nie słyszą Cię inni?

Łazienka jest miejscem, w którym powinniśmy czuć się komfortowo, nieważne, czy chcemy pośpiewać pod prysznicem, skorzystać z toalety, czy wypłakać swoje smutki. Jak zatem zapewnić sobie chwilę prywatności?

Czytaj więcej

 
Grunge czyli styl dla odważnych, z charakterem i nutą nostalgii zdjęcie

Grunge czyli styl dla odważnych, z charakterem i nutą nostalgii

Trzecia z jesiennych propozycji Ceramiki Tubądzin to kolekcja, która łączy brąz, szarość i niebieski w rzadkich w ceramice zestawieniach – odważnej mozaice inspirowanej art déco, szklanym dekorze i płytkach ściennych, niczym przetarty cement.

Czytaj więcej

 
INNOWACJE I NOWOŚCI W OGRODZENIACH zdjęcie

INNOWACJE I NOWOŚCI W OGRODZENIACH

Bycie innowacyjnym wymaga ciągłej pracy, śledzenia zmian na rynku i potrzeb klientów. Każda firma, zwłaszcza jeśli jest liderem w swoim segmencie, musi wprowadzać nowości i nieustannie ulepszać produkty. Te zasady tyczą się także ogrodzeń, jednego z flagowych produktów marki WIŚNIOWSKI. Jakie innowacje pojawiły się w 2019 roku?  

Czytaj więcej

 
WIŚNIOWSKI wyprzedza potrzeby Klientów już od 30 lat zdjęcie

WIŚNIOWSKI wyprzedza potrzeby Klientów już od 30 lat

W tym roku marka WIŚNIOWSKI obchodzi 30-lecie istnienia. Wszystko zaczęło się w sierpniu 1989 roku, kiedy to Andrzej Wiśniowski wymyślił automatycznie otwieraną bramę na pilota, co zrewolucjonizowało rynek. Wyróżnikiem rynkowym marki stała się customizacja produktów, dzięki której klient otrzymuje dokładnie to, czego potrzebuje.

Czytaj więcej

 
Stropmax 31 – materiał izolacyjny prosty i szybki w montażu niezależnie od pogody zdjęcie

Stropmax 31 – materiał izolacyjny prosty i szybki w montażu niezależnie od pogody

Mroźna końcówka zimy i mało optymistyczne prognozy pogody na początek wiosny powodują, że najbliższe prace wykonawcze najlepiej przenieść do wnętrz.

Czytaj więcej

 
Wnętrza w 60 Kolorach Żywiołów zdjęcie

Wnętrza w 60 Kolorach Żywiołów

– Aż w 60 zupełnie nowych barwach dostępna jest akrylowa farba do wnętrz Bolix AW MultiColor – nowość w ofercie firmy Bolix S.A., producenta chemii budowlanej, specjalizującego się w systemach elewacyjnych. Z uwagi na przeznaczenie produktu, t

Czytaj więcej

 
Arsanit partnerem akcji ''Odmaluj swoją starą klasę'' zdjęcie

Arsanit partnerem akcji ''Odmaluj swoją starą klasę''

W ramach konkursu 100 litrów farby Arsanit zostanie rozdzielone między 20 klasami z 11 województw, dzięki czemu uczniowie będą mogli odmienić oblicze ich miejsca nauki.

Czytaj więcej

 
345 odcieni farby - JOKERFarb-AW zdjęcie

345 odcieni farby - JOKERFarb-AW

Nawet drobna różnica w odcieniu farby może znacząco wpłynąć na ostateczny wygląd naszych wnętrz. Dlatego przy zakupie, zwracajmy uwagę na dostępność szerokiej palety barw.

Czytaj więcej

 
Ekologiczna farba gruntująca zdjęcie

Ekologiczna farba gruntująca

Preparaty używane do malowania pierwotnego są naturalnym dopełnieniem funkcji ściany. Zapewniają jej pożądaną estetykę i niezbędną ochronę, muszą być też przyjazne dla otoczenia.

Czytaj więcej

 
Aliplast Extrusion Open Day - uruchomienie nowej prasy zdjęcie

Aliplast Extrusion Open Day - uruchomienie nowej prasy

Aliplast Extrusion Open Day to uroczyste  zakończenie kolejnego etapu inwestycji Spółki. 25 września br. oficjalnie uruchomiono drugą prasę do wyciskania profili aluminiowych.

Czytaj więcej

 
Acanthus Aureus dla firmy WIŚNIOWSKI zdjęcie

Acanthus Aureus dla firmy WIŚNIOWSKI

Acanthus Aureus, czyli Złoty Akant to prestiżowe wyróżnienie przyznawane od 2003 roku przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. Otrzymują je najlepsze stoiska, które podczas imprez targowych przyciągają uwagę ciekawymi rozwiązaniami i atrakcyjnością wizualną, sprzyjając nawiązywaniu relacji z klientami i kontrahentami. Podczas tegorocznych targów BUDMA laureatem tej nagrody została firma WIŚNIOWSKI.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 37