Wynik wyszukiwania

 
Tynki dekoracyjne ATLAS – efektowna i trwała elewacja zdjęcie

Tynki dekoracyjne ATLAS – efektowna i trwała elewacja

Nowoczesna i wykonana ze standardami budowlanymi elewacja jest nie tylko wizualną ozdobą każdego obiektu budowlanego. Nadaje i podkreśla wyjątkowość bryły, a łączac się z technikami dekoracyjnymi, przyciąga wzrok i zainteresowanie. Nowa oferta produktów ATLAS w zakresie tynków dekoracyjnych pozwala na osiągnięcie unikatowych efektów, które swoją trwałością cieszyć będą nie tylko inwestora, ale również projektanta i architekta.

Czytaj więcej

 
Efekt metalu i betonu zdjęcie

Efekt metalu i betonu

Wykończenie ścian zewnętrznych budynków jest bardzo istotnym etapem projektowania. Wymaga on bowiem uwzględnienia wielu czynników technicznych, użytkowych i dekoracyjnych.

Czytaj więcej

 
Książka: Geozagrożenia zdjęcie

Książka: Geozagrożenia

GEOZAGROŻENIA to, pod zmienionym tytułem, drugie wydanie książki „Katastrofy przyrodnicze”, które ukazało się w 2007 r. Obecne wydanie nawiązuje układem treści do wydania poprzedniego, lecz zostało wzbogacone o nowe dane i materiał ilustracyjny.

Czytaj więcej

 
Nowy serwis internetowy firmy Franc Gardiner zdjęcie

Nowy serwis internetowy firmy Franc Gardiner

Firma Franc Gardiner, znany producent rolet okiennych, uruchomił nowy serwis internetowy, prezentujący misję firmy oraz jej produkty. Serwis stanowił będzie pomoc dla wszystkich tych, którzy szukają funkcjonalnych oraz optymalnych wizualnie rozwiązań aran

Czytaj więcej

 
Eksperci wybrali: złote medale na targach Expopower i GreenPOWER zdjęcie

Eksperci wybrali: złote medale na targach Expopower i GreenPOWER

Nowoczesne, innowacyjne, wytworzone w oparciu o najwyższej klasy technologie – takie produkty  zgłosili wystawcy targów Expopower i GreenPOWER do konkursu o Złoty Medal MTP. 9 z nich zyskało pozytywną rekomendację sądu konkursowego.  

Czytaj więcej

 
STRABAG zakończył budowę obwodnicy Nowego Sącza zdjęcie

STRABAG zakończył budowę obwodnicy Nowego Sącza

Inwestycja zrealizowana w 6 miesięcy Wartość kontraktu: 35,3 mln PLN brutto

Czytaj więcej

 
Mieszkanie i Wspólnota Nr 3/2017 zdjęcie

Mieszkanie i Wspólnota Nr 3/2017

W odpowiedzi na liczne pytania czytelników „Mieszkania i Wspólnoty” nasz autor Rafał Ostrowski opisał obecne zasady opodatkowania powierzchni wspólnych. 

Czytaj więcej

 
Targi EXPOPOWER 2016 za nami zdjęcie

Targi EXPOPOWER 2016 za nami

Zakończone w Poznaniu Międzynarodowe Targi Energetyki EXPOPOWER 2016 minęły pod hasłem prezentacji osiągnięć przemysłu energetycznego. Wydarzenie stanowiło również zastrzyk najświeższej wiedzy o trendach, zmianach i wyzwaniach, jakie czeka rynek energii.  

Czytaj więcej

 
Pierwszy odcinek Południowej Obwodnicy Warszawy już dziś w nocy dostępny dla kierowców zdjęcie

Pierwszy odcinek Południowej Obwodnicy Warszawy już dziś w nocy dostępny dla kierowców

Już w nocy ze środy na czwartek 31 lipca/ 1 sierpnia kierowcy będą mogli korzystać z pierwszego odcinka Południowej Obwodnicy Warszawy.

Czytaj więcej

 
Katalog Produktów firmy Baumit na 2014 - kompendium profesjonalisty zdjęcie

Katalog Produktów firmy Baumit na 2014 - kompendium profesjonalisty

Branża budowlana nieustannie ewoluuje. Na rynek wchodzą nowe technologie, innowacyjne materiały oraz rozwiązania, które w znaczący sposób ułatwiają realizację robót budowalnych i podnoszą walory estetyczne projektu. 

Czytaj więcej

 

EXPOPOWER 2009

Mimo wszechobecnego spowolnienia gospodarczego tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów Energetyki EXPOPOWER, które odbędą się w Poznaniu w dniach 19-21 maja 2009, znów będzie większa od poprzedniej.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 12