Artykuły - Wiadomości


 
PlanRadar dodaje funkcję zarządzania dokumentami w celu usprawnienia prowadzenia dokumentacji projektowej - zdjęcie

PlanRadar dodaje funkcję zarządzania dokumentami w celu usprawnienia prowadzenia dokumentacji projektowej

23-03-2023

PlanRadar, jedna z wiodących europejskich platform cyfrowych do zarządzania projektami budowlanymi, nieruchomościami i obiektami, wzbogaciła swój kompleksowy zestaw narzędzi do zarządzania cyfrowego o nową funkcję zarządzania dokumentami. Od teraz prowadzenie dokumentacji inwestycyjnej będzie jeszcze łatwiejsze.

Czytaj więcej

 
Cztery wyróżnienia magazynu Builder dla Styropmin - zdjęcie

Cztery wyróżnienia magazynu Builder dla Styropmin

23-03-2023

Magazyn Builder już po raz 20. nagrodził liderów rynku budowlanego. Firma Styropmin uzyskała tytuł „Budowlanej Firmy Roku 2022”. To nie jedyne wyróżnienie - „Osobowością Branży 2022” zostali uhonorowani Michał Luba – właściciel firmy Styropmin, Krzysztof Słaby– prezes zarządu firmy Styropmin oraz Maria Szymańska – wice prezes zarządu Styropmin.

Czytaj więcej

 
Szkło samoczyszczące Pilkington Activ™ z nagrodą IRBS - EKO Rozwiązania Branży Stolarki 2023 - zdjęcie

Szkło samoczyszczące Pilkington Activ™ z nagrodą IRBS - EKO Rozwiązania Branży Stolarki 2023

23-03-2023

W ramach programu „Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki” już od 8 lat nagradza się najlepsze i najbardziej innowacyjne rozwiązania, które unowocześniają branżę. W tym roku po raz pierwszy wyróżnienia przyznano również w zakresie ekologii. Nagrodę otrzymała m.in. spółka Pilkington Polska za szkło samoczyszczące Pilkington Activ™.

Czytaj więcej

 
Promocja na okna i drzwi Vetrex - zdjęcie

Promocja na okna i drzwi Vetrex

23-03-2023

Dla osób, które budują nowe domy lub planują wymianę stolarki okienno-drzwiowej w już istniejących budynkach, Vetrex przygotował specjalną ofertę. Wysokiej jakości okna, drzwi tarasowe i drzwi zewnętrzne z segmentu premium dostępne są z rabatem. Promocja potrwa do 5 kwietnia br.

Czytaj więcej

 
Tremco CPG Poland z wyróżnieniem „Budowlana Firma Roku 2022” od miesięcznika „Builder” - zdjęcie

Tremco CPG Poland z wyróżnieniem „Budowlana Firma Roku 2022” od miesięcznika „Builder”

23-03-2023

W czasie uroczystej Gali Finałowej Builder Awards, która odbyła się 16 marca 2023 roku w Centrum Olimpijskim PKOL w Warszawie, Redakcja i Rada Naukowa miesięcznika „Builder” przyznały wyróżnienia za ubiegły rok. Firma Tremco CPG Poland otrzymała tytuł „Budowlana Firma Roku 2022” w kategorii Producent/dostawca materiałów budowlanych – Chemia budowlana, a dyrektor zarządzająca spółki, Barbara Radziwon, odebrała wyróżnienie specjalne – „Osobowość Branży Budownictwo 2022”.

Czytaj więcej

 
Blachy Pruszyński na gali Builder Awards 2022 - zdjęcie

Blachy Pruszyński na gali Builder Awards 2022

22-03-2023

Liderzy branży – tak właśnie Redakcja i Rada naukowa miesięcznika „Builder” nazwała firmy, organizacje oraz ich szefów zgromadzonych podczas uroczystości z okazji Builder Awards 2022.

Czytaj więcej

 
Jak stworzyć dom w stylu skandynawskim? - zdjęcie

Jak stworzyć dom w stylu skandynawskim?

21-03-2023

Minimalistyczne meble, stonowana kolorystyka oraz czerpanie z naturalnych materiałów to główne cechy estetyki płynącej z północnej Europy. Warta uwagi jest również architektura – oszczędna w formie, stawiająca na naturalne światło i inspirowana otaczającą rzeczywistością. O charakterystycznym budownictwie oraz wystroju wnętrz zaczerpniętym z dawnych krain Wikingów opowiada Darina Lazarova i Sławomir Perliński, eksperci firmy JAF Polska.

Czytaj więcej

 
Nowa pergola tarasowa MB-OPENSKY 120 od Aluprof – doskonała w każdym calu - zdjęcie

Nowa pergola tarasowa MB-OPENSKY 120 od Aluprof – doskonała w każdym calu

21-03-2023

Pergole tarasowe to rozwiązania cieszące się sporym zainteresowaniem wśród posiadaczy przydomowych ogrodów. Doskonale sprawdzają się na dużych, otwartych przestrzeniach w pobliżu domów jednorodzinnych, jak również w towarzystwie kompaktowego tarasu w zabudowie szeregowej. Odpowiedzią na obowiązujące trendy w obszarze ogrodowych aranżacji jest nowość w ofercie Aluprof – niezawodna i nowoczesna pergola tarasowa MB-OPENSKY 120.

Czytaj więcej

 
Precyzyjna przecinarka do glazury Scheppach FS4700T - zdjęcie

Precyzyjna przecinarka do glazury Scheppach FS4700T

21-03-2023

Renomowana, niemiecka marka Scheppach, produkująca niezawodne elektronarzędzia dla wielu grup odbiorców, zdobyła zaufanie wielu klientów na całym świecie. Blisko 100 lat doświadczenia na rynku, narzędzia produkowane zgodnie z najwyższymi normami bezpieczeństwa i konkurencyjna cena to znaki rozpoznawcze tej marki. Scheppach to połączenie niemieckiej precyzji, nowoczesnej technologii i komponentów najwyższej jakości.

Czytaj więcej

 
KRISPOL: Karol Krysiński i Grzegorz Ratajczak Osobowościami Branży Builder Leaders 2022 - zdjęcie

KRISPOL: Karol Krysiński i Grzegorz Ratajczak Osobowościami Branży Builder Leaders 2022

20-03-2023

Z dużym entuzjazmem została przyjęta wiadomość, że Zarząd KRISPOL został laureatem prestiżowej nagrody w branży budowlanej przyznawanej przez Redakcję i Radę Naukową miesięcznika „Builder”.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 23744

Najpopularniejsze tagi
 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.