Artykuły - Wiadomości


 
Przyjemny chłodek w domu kiedy na zewnątrz skwar - zdjęcie

Przyjemny chłodek w domu kiedy na zewnątrz skwar

04-07-2022

Twój dom komfortową, królewską oazą

Czytaj więcej

 
Cichy i bezprzewodowy: Nice Era Inn Edge S Li-ion, nowy silnik do automatyzacji osłon wewnętrznych, z wbudowanym akumulatorem litowo-jonowym - zdjęcie

Cichy i bezprzewodowy: Nice Era Inn Edge S Li-ion, nowy silnik do automatyzacji osłon wewnętrznych, z wbudowanym akumulatorem litowo-jonowym

01-07-2022

Nice, globalny lider w sektorze Smart Home, Security oraz Home and Building Automation, wprowadza na rynek Nice Era Inn Edge S Li-ion, nowy uniwersalny silnik rurowy do wszystkich typów osłon wewnętrznych (rolowanych, pakietowych, plisowanych i osłonowych). Bezprzewodowe rozwiązanie dedykowane jest do modernizacji budynków mieszkalnych i komercyjnych.

Czytaj więcej

 

Fala upałów: obowiązki i kreatywność pracodawców oraz zawody podwyższonego ryzyka – komentarz eksperta rynku pracy Mikołaja Zająca, prezesa Conperio

01-07-2022

Tegoroczny początek wakacji to iście tropikalna pogoda. Lato zawitało do kraju z temperaturami grubo powyżej 30-stu stopni Celsjusza. Z tego faktu cieszą się z pewnością osoby wypoczywające na urlopach, nieco mniej – pracownicy wykonujący swoje codzienne obowiązki. Co w przypadku, gdy w zakładzie pracy nie ma klimatyzacji? Jakie są obowiązki pracodawców względem podwładnych? Pracownicy których zawodów są szczególnie narażeni podczas takiej pogody? Czy mogą odmówić pracy?

Czytaj więcej

 
Remont w wakacje w jeden dzień? Z panelami marki Decortena to możliwe! - zdjęcie

Remont w wakacje w jeden dzień? Z panelami marki Decortena to możliwe!

01-07-2022

Dzięki panelom ściennym 3D marki Decortena dokonamy modernizacji naszego mieszkania w jeden dzień, a resztę urlopu będziemy mogli przeznaczyć na odpoczynek i inne przyjemności, jak to możliwe?

Czytaj więcej

 
Firma Blachy Pruszyński z kolejnym wyróżnieniem - Budowlana Marka Roku 2022 - zdjęcie

Firma Blachy Pruszyński z kolejnym wyróżnieniem - Budowlana Marka Roku 2022

01-07-2022

Centrum Badań i Analiz Rynku w czerwcu ogłosiło wyniki Rankingu Budowlana Marka Roku 2022, który klasyfikuje materiały budowlane produkowane w Polsce.

Czytaj więcej

 
Ekologiczne okna dachowe z PVC - zdjęcie

Ekologiczne okna dachowe z PVC

01-07-2022

Przy budowie lub remoncie domu możemy sięgnąć po wyroby z recyklingu, dokładając swoją cegiełkę do ochrony środowiska.

Czytaj więcej

 
Gładki sufit bez smug i pasów - zdjęcie

Gładki sufit bez smug i pasów

01-07-2022

Malowanie sufitu może być niewdzięcznym zadaniem nawet dla fachowców. Nie dość, że to trudno dostępna powierzchnia, to pod światło jak na dłoni widać na niej wszelkie niedoskonałości i niedociągnięcia. Z antyrefleksyjną białą farbą Tikkurila prace malarskie będą jednak znacznie łatwiejsze. Za sprawą unikatowej kompozycji związków tytanu oraz wypełniaczy funkcyjnych optycznie niweluje ona refleksy świetlne, wywołujące wrażenie nierówności podłoża.

Czytaj więcej

 
Detal ma znaczenie. Poznaj listwy przypodłogowe od VOX - zdjęcie

Detal ma znaczenie. Poznaj listwy przypodłogowe od VOX

01-07-2022

Lato to czas, który sprzyja remontom. Chcąc, aby ich efekt był nieskazitelny  i dopracowany, warto pamiętać o detalach, które niejednokrotnie potrafią odegrać znaczącą rolę we wnętrzu. W przypadku zmiany podłogi lub koloru ścian jest to listwa przypodłogowa.

Czytaj więcej

 
Sypialnia oazą spokoju  - zdjęcie

Sypialnia oazą spokoju

01-07-2022

Sypialnia jako oaza spokoju, w której można zapomnieć o niepokojach i trudach dniach, wyciszyć emocje, pozbyć się stresów i w efekcie dobrze wypocząć to obecnie dominujący trend w aranżacjach tego pomieszczenia. Jak stworzyć wystrój o tak kojącym klimacie, radzi architektka wnętrz Małgorzata Górska-Niwińska z Pracowni Architektonicznej MGN.

Czytaj więcej

 
Internauci wybierają „Obiekt Roku w Systemach Aluprof” - zdjęcie

Internauci wybierają „Obiekt Roku w Systemach Aluprof”

01-07-2022

IV edycja prestiżowego konkursu „Obiekt Roku w Systemach Aluprof” wchodzi w kolejną fazę. Od 30 czerwca to internauci będą głosować na najciekawszy polski i zagraniczny budynek. Osoby, którym uda się wytypować zwycięzcę konkursu, wezmą udział w losowaniu nagród, a architekt, którego projekt uzyska największą liczbę głosów, otrzyma tytuł „Wyróżnienie Internautów”.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 23009

Najpopularniejsze tagi