Artykuły - Wiadomości


 
Oprawy oświetleniowe we wnętrzach w stylu loft - zdjęcie

Oprawy oświetleniowe we wnętrzach w stylu loft

01-03-2024

Jak nie naruszyć stylu pomieszczenia za pomocą nowoczesnego oświetlenia LED.

Czytaj więcej

 
Prosto, szybko, lepiej! Poznaj nowe produkty firmy James Hardie - zdjęcie

Prosto, szybko, lepiej! Poznaj nowe produkty firmy James Hardie

01-03-2024

James Hardie to światowy lider w technologii cementowo-włóknowej o sprawdzonej jakości. Potwierdza to fakt, że ciągu 135 lat ponad 8 milionów domów na całym świecie zostało wykończonych okładzinami od tego producenta.

Czytaj więcej

 
Zbliża się konferencja Top Woman Experience - Kobieca Energia w Biznesie - zdjęcie

Zbliża się konferencja Top Woman Experience - Kobieca Energia w Biznesie

29-02-2024

Tegoroczna edycja konferencji Top Woman Experience - Kobieca Energia w Biznesie odbędzie się już 6 marca 2024 roku w Arche Hotel Krakowska w Warszawie. Konferencja skierowana jest do aktywnych i ambitnych kobiet, pragnących poszerzać swoje kompetencje biznesowe. W wydarzeniu weźmie udział około 500 uczestniczek.

Czytaj więcej

 
Zoo Aqua Terra w sercu Wiednia zabezpieczone systemem Xesar EVVA - zdjęcie

Zoo Aqua Terra w sercu Wiednia zabezpieczone systemem Xesar EVVA

29-02-2024

Historia Haus des Meeres (tł. Dom Morza) rozpoczęła się dokładnie 66 lat temu, w 1957 roku. 60 lat później, w roku 2017 imponujący budynek został dodatkowo zabezpieczony elektronicznym systemem zamknięć Xesar.

Czytaj więcej

 
Odkryj nową jakość czystości z zamiatarkami ręcznymi i samojezdnymi - zdjęcie

Odkryj nową jakość czystości z zamiatarkami ręcznymi i samojezdnymi

28-02-2024

W dzisiejszym, szybko rozwijającym się świecie, gdzie czas jest jednym z najcenniejszych zasobów, każde narzędzie, które pomaga nam zaoszczędzić czas i energię, jest na wagę złota. Dla właścicieli warsztatów, majsterkowiczy, osób pracujących przy obróbce drewna i metalu, a także właścicieli domów, utrzymanie czystości w przestrzeni roboczej jest nie tylko kwestią estetyki, ale również bezpieczeństwa i efektywności pracy. W tym kontekście, zamiatarki ręczne i samojezdne stają się niezastąpionym sprzętem, który zrewolucjonizuje sposób, w jaki dbasz o porządek.

Czytaj więcej

 
Odkryj szorowarki dla profesjonalistów i domowych majsterkowiczów - zdjęcie

Odkryj szorowarki dla profesjonalistów i domowych majsterkowiczów

28-02-2024

W dzisiejszych czasach, gdzie czas to pieniądz, a efektywność pracy odgrywa kluczową rolę, posiadanie odpowiednich narzędzi jest niezbędne. Dotyczy to nie tylko narzędzi produkcyjnych, ale również tych, które odpowiadają za utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy. Szorowarki, jako zaawansowane urządzenia czyszczące, stanowią nieocenione wsparcie w wielu branżach oraz w domowych warsztatach. W tym artykule przyjrzymy się, dlaczego warto rozważyć ich zakup i jak mogą one przyczynić się do podniesienia standardów pracy i życia.

Czytaj więcej

 
Pilkington Mirai™ zweryfikowane jako szkło architektoniczne o najniższym śladzie węglowym - zdjęcie

Pilkington Mirai™ zweryfikowane jako szkło architektoniczne o najniższym śladzie węglowym

28-02-2024

Szkło architektoniczne Pilkington Mirai™ produkowane przez NSG Group zostało zweryfikowane przez niezależne organizacje jako produkt o niższym śladzie węglowym o 52% w porównaniu z konkurencyjnymi produktami, co potwierdza jego status jako szkła o najniższym śladzie węglowym w tej kategorii. Niezależna weryfikacja została uruchomiona w październiku ubiegłego roku, a jej wyniki dostępne są w nowej Deklaracji Środowiskowej Produktu (EPD).

Czytaj więcej

 
Rewersyjne pompy ciepła powietrze-woda od Panasonic już dostępne na rynku - zdjęcie

Rewersyjne pompy ciepła powietrze-woda od Panasonic już dostępne na rynku

27-02-2024

Panasonic Heating & Cooling Solutions z przyjemnością ogłasza wprowadzenie na europejski rynek długo oczekiwanych rewersyjnych pomp ciepła powietrze-woda ECOi-W AQUA-G BLUE.

Czytaj więcej

 
Ceny materiałów budowlanych w 2024 roku - prognozy po pierwszym miesiącu roku - zdjęcie

Ceny materiałów budowlanych w 2024 roku - prognozy po pierwszym miesiącu roku

27-02-2024

Wzrost cen materiałów budowlanych w prosty sposób prowadzi do zwiększenia kosztów budowy. Inwestorzy, w tym deweloperzy, są wówczas zmuszeni do podnoszenia cen mieszkań lub domów, aby utrzymać rentowność. Nic dziwnego, że każde podwyżki cen materiałów budowlanych, których nie brakowało w 2023 r., potencjalni nabywcy nieruchomości przyjmowali z niepokojem.

Czytaj więcej

 
Dobry przykład dla całej branży. Aluprof inspiruje w zakresie zrównoważonego budownictwa - zdjęcie

Dobry przykład dla całej branży. Aluprof inspiruje w zakresie zrównoważonego budownictwa

27-02-2024

W obliczu rosnącej presji na zmniejszenie emisji dwutlenku węgla szczególnie istotne staje się zaangażowanie w te działania sektora budowlanego, który – jak wynika z analiz ONZ czy raportu „ESG na placu budowy” opublikowanego przez Colliers – odpowiada za blisko 40% światowych emisji CO2.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 24516

Najpopularniejsze tagi