Artykuł Dodaj artykuł

30 000 zł na 8 urodziny OPENKontakt.com

Przez cały wrzesień promocje, konkursy, a do wygrania nagrody o łącznej wartości 30 000 zł – wszystko to dla użytkowników portalu OPENKontakt.com.com z okazji 8 urodzin!

Przez cały wrzesień promocje, konkursy, a do wygrania nagrody o łącznej wartości 30 000 zł – wszystko to dla użytkowników portalu OPENKontakt.com.com z okazji 8 urodzin!

Świętowanie nie mogłoby się obyć bez naszych klientów, dlatego zgodnie z tradycją cały wrzesień będzie obfitował w konkursy i gry z atrakcyjnymi nagrodami” – zapewniają twórcy OPENKontakt.com. W tym roku na uczestników wrześniowej zabawy urodzinowej czeka wyjątkowa pula nagród.

Nagroda główna od dystrybutora sprzętu komputerowego Komputronik S.A. Będzie to zestaw Logitech i Monitor LCD 17', marki MAG Innovision. Na osoby, którym nie uda się wygrać nagrody głównej, czekają inne atrakcyjne nagrody ufundowane przez MiB Partner, Instytut Zarządzania, hosting Szu.pl, platforma Banner2Bussiness, pisma Ewropa.ru, Nowoczesny Warsztat, Tworzywa Sztuczne i Chemia. Sam portal OPENKontakt.com również przygotował mnóstwo promocji na swoje usługi.

Najstarsza w Polsce platforma B2B od momentu powstania w 1999 roku, nie zmieniła swego podstawowego celu, jakim jest pomoc firmom w poszerzeniu rynków zbytu zarówno na rynku lokalnym jak i za granicą.

„Naszą misję realizujemy wciąż się rozwijając i dostosowując portal do rosnących wymagań naszych użytkowników – mówi Prezes Zarządu Bartłomiej Niewiński – od naszych ostatnich urodzin wprowadziliśmy mnóstwo zmian i z pewnością na tym nie poprzestaniemy.”

W ciągu minionego roku OPENKontakt.com nawiązał współpracę z kolejnymi 29 portalami, przez co liczba serwisów, na których dostępna jest Największa Giełda Biznes Ofert wzrosła do 92. Na portalu uruchomiono m. in. forum biznesowe, wirtualną asystentkę, usługę vidcom, jak również całkiem nową szatę graficzną. Dla klientów ceniących swój czas, serwis wprowadził usługę Złotego Pakietu Gwarantowanego.

Obecnie na prowadzonej przez OPENKontakt.com Giełdzie Ofert zarejestrowanych jest około 500 000 użytkowników i ponad 4 500 000 biznes – ofert.