Artykuł Dodaj artykuł

Oknoplast-Kraków rośnie w siłę

W odpowiedzi na wciąż rosnące zapotrzebowanie rynku Oknoplast-Kraków zwiększa produkcję. W oddanej do użytku nowej hali o powierzchni 5 tys. m2 uruchomione zostały cztery linie produkcyjne. Dzięki temu firma rocznie zwiększy udział w rynku o ok. 150 tys.

Warszawa, 26 września 2007

 

clip_image002.jpg

W odpowiedzi na wciąż rosnące zapotrzebowanie rynku Oknoplast-Kraków zwiększa produkcję. W oddanej do użytku nowej hali o powierzchni 5 tys. m2 uruchomione zostały cztery linie produkcyjne.

 

Dzięki temu firma rocznie zwiększy udział w rynku o ok. 150 tys. najwyższej jakości okien.

 

Uruchomienie nowej hali zakończyło kolejny etap rozbudowy i  modernizacji.

Już w 1997 roku, jako pierwsza firma okienna w Polsce, Oknoplast-Kraków rozpoczął proces automatyzacji cyklu produkcyjnego wytwarzając swoje produkty na najnowocześniejszych urządzeniach światowych liderów w produkcji maszyn (m.in. Rotox i Hollinger).

 

234563.bmp

 

Dzięki temu nowy park maszynowy w jeszcze większym stopniu usprawni produkcję okien (również tych o nietypowych kształtach - łukowych czy trójkątnych).

Produkcja obejmie także drzwi wejściowe i przesuwne. Dzięki tej inwestycji, dwa priorytetowe założenia firmy - czynnik jakościowy i ekonomiczny może być konsekwentnie realizowany.

 

Najwyższa jakość jest priorytetem dla wszystkich pracowników Oknoplast-Kraków. Stworzenie doskonałego okna to połączenie wielu lat doświadczenia, wykwalifikowanej kadry i nowoczesnego parku maszynowego.

Tylko wówczas mamy pewność, że okna będą wizytówką naszego domu podkreśla Mikołaj Placek, dyrektor ds. Marketingu i Sprzedaży firmy Oknoplast-Kraków.

 

12345667.bmp

 

Firma planuje w tym roku wykonać 630 tys. jednostek okiennych, tj. prawie o 1/3 więcej niż w ubiegłym roku, kiedy to wyprodukowano 490 tys. Planowana wartość sprzedaży całkowitej okien z Krakowa ma wynieść nawet 180 mln zł. 

Podobne artykuły