Artykuł Dodaj artykuł

Antczak z nowym projektem we Wrocławiu

Firma Budowlana „Antczak” została generalnym wykonawcą osiedla Jutrzenka we Wrocławiu. Jej największe dotychczasowe projekty to m.in. Zakład Przemysłu Cukierniczego Kaliszanka i hala produkcyjna z częścią magazynową Nestle w Kaliszu. 

Logo Antczak

Firma Budowlana „Antczak” została generalnym wykonawcą osiedla Jutrzenka we Wrocławiu. Jej największe dotychczasowe projekty to m.in. Zakład Przemysłu Cukierniczego Kaliszanka i hala produkcyjna z częścią magazynową Nestle w Kaliszu. Nowa umowa obejmuje całość prac budowlanych nad lokalami mieszkalnymi.

Antczak z nowym projektem we WrocławiuFirma Budowlana „Antczak Marek” Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem dewelopersko-budowlanym, specjalizującym się w realizacji mieszkań, biur, obiektów użyteczności publicznej, a także hal przemysłowo-magazynowych. Prowadzi inwestycje w różnych regionach Polski, między innymi w Kaliszu, Kielcach, Warszawie, czy Poznaniu. Swój najnowszy projekt zrealizuje we Wrocławiu. Będzie to osiedle Jutrzenka na Klecinie.

W ramach umowy Firma Budowlana „Antczak Marek” ma za zadanie zrealizować I etap inwestycji, czyli budynek mieszkalny z garażami podziemnymi oraz dziedzińcem rekreacyjnym. Dostarczą one łącznie 108 mieszkań o zróżnicowanych układach i powierzchniach (od 36 do 115 m2). Zespół mieszkalny będzie wyróżniał się lokalami dwupoziomowymi z ogródkami (nowość we Wrocławiu) i współczesną, skandynawską formą architektoniczną.

- Cieszymy się ze współpracy z Firmą Budowlaną „Antczak” przy realizacji tej ważnej dla nas inwestycji. Jej duże doświadczenie daje nam gwarancję, że budowa osiedla Jutrzenka pozostaje w najlepszych rękach fachowców – mówi Piotr Seretny, prezes zarządu Ancona Development, inwestora Jutrzenki.

Antczak z nowym projektem we WrocławiuUmowa oprócz budowy budynków wielorodzinnych obejmuje również wykonanie infrastruktury technicznej, w tym instalacji sanitarnych, elektrycznych i telekomunikacyjnych. W ramach zagospodarowania Firma Budowlana „Antczak Marek” wybuduje również plac zabaw, elementy małej architektury, ogrodzenie oraz oświetlenie zewnętrzne.

- W naszym dorobku znajduje się już blisko 3100 zrealizowanych mieszkań, domów oraz obiektów komercyjnych. Jutrzenka to kolejna budowa, którą rozpoczynamy we Wrocławiu. Jestem przekonany, że już w 2019 roku oddane do użytku mieszkania będą charakteryzowały się wysoką jakością – mówi Marek Antczak, prezes Firmy Budowlanej „Antczak Marek” Sp. z o.o.

Antczak z nowym projektem we WrocławiuFirma Budowlana „Antczak Marek” ma duże doświadczenia w zakresie generalnego wykonawstwa inwestycji budowlanych takich jak hale przemysłowo-magazynowe, budynki biurowe, użyteczności publicznej, mieszkaniowe czy hotele. Jej największe projekty to między innymi Zakład Przemysłu Cukierniczego Kaliszanka, hala produkcyjna z częścią magazynową Nestle w Kaliszu oraz hotel OSSA w Rawie Mazowieckiej.

Firma Budowlana „Antczak Marek” Sp. z o.o. aktywne angażuje się w działalność Polskiego Związku Firm Deweloperskich. W dorobku firmy znajduje się także wielokrotny tytuł Gazeli Biznesu przyznawanym przez dziennik Puls Biznesu, uzupełnione tytułem laureata prestiżowego rankingu Diamenty Forbesa w 2012 i 2015 roku. Ponadto zdobyła takie nagrody, jak: Platynowe Wiertło, Mister Budownictwa, Złota Kielnia z różą, a w 2015 roku została doceniona przez branżowy magazyn Builder, który przyznał jej tytuł Budowlana Firma Roku 2014. W tym samym plebiscycie Marek Antczak, prezes firmy, został Osobowością Branży 2014.

Artykuł został dodany przez firmę

FB Antczak

Dostarczamy naszym Klientom wysokiej klasy obiekty mieszkalne, biurowe i użytkowe, które łączą w sobie walory estetyczne i funkcjonalne.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły