Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

QUALITY TOUR - Poznań 25-26-27 września 2018

Najnowocześniejsze praktyki w ZARZĄDZANIU JAKOŚCIĄ w GSK Pharmaceuticals S.A., Kimball Electronics Poland Sp. z o.o. i Bridgestone Poznań Sp. z o.o.

Najnowocześniejsze praktyki w ZARZĄDZANIU JAKOŚCIĄ w GSK Pharmaceuticals S.A., Kimball Electronics Poland Sp. z o.o. i Bridgestone Poznań Sp. z o.o.

MOVIDA zaprasza do udziału w  spotkaniu QUALITY TOUR,  które odbędzie się w Poznaniu w dniach 25-26-27 września 2018 r.

QUALITY TOUR posiada wyjątkową formułę: podczas części merytorycznej prelegenci praktycy dokładnie omówią rozwiązania jakościowe wdrożone w swoich zakładach, w części praktycznej zaprezentują je na żywo podczas zwiedzania.

Do współpracy zaproszono trzy NOWOCZESNE OBIEKTY znane z doskonałej jakości zarządzania oraz charakteryzujące się różnorodnością systemów produkcyjnych i stosowanych narzędzi jakościowych.

Zaproszenie przyjęli Szefowie zakładów produkcyjnych:

  • GSK Pharmaceuticals S.A.
  • Kimball Electronics Poland Sp. z o.o.
  • Bridgestone Poznań Sp. z o.o.

Różnorodność prezentowanych zakładów, zarówno jeśli chodzi o ich wielkość, jak branżę i wiek, da dodatkową szansę na znalezienie inspiracji oraz implementację sprawdzonych rozwiązań w różnych organizacjach.

Tematem przewodnim spotkania będzie NOWOCZESNE I EFEKTYWNE ZARZĄDZANIE JAKOŚCIĄ W PRAKTYCE. Na podstawie case studies wnikliwej analizie zostaną poddane metody sprawnego doskonalenia jakości, podnoszenie jej efektywności oraz optymalizacja działań i systemów.

Wieczorne kolacje pozwolą na kontynuację wymiany doświadczeń w nieformalnej atmosferze.

Zachęcamy do zarezerwowania terminu TOUR w kalendarzu.

UWAGA: liczba miejsc jest ograniczona.

Więcej informacji na stronie: http://movida.com.pl/wydarzenia/quality-tour-wrzesien-2018

Podobne artykuły