Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

Panorama Park II - FB Antczak wprowadza do oferty mieszkania z antresolą

Dwupokojowe mieszkania wciąż pozostają najchętniej wybieranymi lokalami przez szukających nowego lokum klientów. Mimo rosnącego w ostatnich dwóch latach odsetka większych mieszkań w ofercie deweloperów, to one wciąż dominują na rynku pierwotnym. 

Logo FB Antczak

Dwupokojowe mieszkania wciąż pozostają najchętniej wybieranymi lokalami przez szukających nowego lokum klientów. Mimo rosnącego w ostatnich dwóch latach odsetka większych mieszkań w ofercie deweloperów, to one wciąż dominują na rynku pierwotnym. Antczak Residential na osiedlu Panorama Park II wprowadza wyjątkową ofertę: dwu- i trzy- pokojowe lokale można powiększyć o antresolę. Jak skutecznie zaaranżować dodatkową przestrzeń można sprawdzić w mieszkaniu pokazowym dostępnym dla klientów biura sprzedaży.

Panorama Park II - FB Antczak wprowadza do oferty mieszkania z antresolą
Antresola - mieszkanie pokazowe
Panorama Park II

Antczak Residential - marka FB Antczak odpowiedzialna za realizację inwestycji mieszkaniowych  - przygotowuje w tej chwili  kolejne  dwa budynki na osiedlu Panorama Park II. W Kościelnej Wsi powstaje łącznie 27 lokali o powierzchni od 29 do 75 m2. Nowoczesne bryły budynków, pozwoliły w części mieszkań wygospodarować antresole, których aranżacja zwiększa powierzchnię najbardziej popularnych 2-pokojowych mieszkań nawet o połowę. Żeby zwizualizować klientom możliwości, jakie daje wykorzystanie poddasza, deweloper przygotował specjalne mieszkanie pokazowe.

Przestrzeń dobrze zaaranżowana

Realizowane przez FB Antczak mieszkania, niezależnie od ich wielkości zawsze wyróżnia funkcjonalny układ przestrzeni. W wybranym na mieszkanie pokazowe 48-metrowym lokalu znajdziemy m.in. 26-metrowy salon z aneksem kuchennym, w którym oprócz części wypoczynkowej udało się także zmieścić kącik jadalny. Nawet konieczność wpisania  w tę przestrzeń schodów nie zmniejszyła jej walorów funkcjonalnych:

Schody zostały zaprojektowane specjalnie pod ten układ przestrzeni. Są multiplikacją przestrzennego układy geometrycznego tworzącego pojedynczy stopień wykonany z blachy stalowej malowanej proszkowo na kolor biały. Całą konstrukcję usztywnia boczna, szklana ściana będąca przy okazji swojego rodzaju balustradą. Dzięki takiemu podejściu nie zajmują wiele miejsca, konstrukcja płynnie łączy się z resztą pomieszczenia, a jej design stanowi dominantę kompozycyjną dla całej przestrzeni - podkreśla Maciej Garbowicz, architekt odpowiedzialny za projekt mieszkania pokazowego.

Drugi pokój - o powierzchni 14,5 m2 może służyć za gabinet lub pokój dla dziecka. Z kolei 25-metrowa antresola świetnie sprawdza się jako część sypialna, w której z powodzeniem można zmieścić także pokaźną garderobę.

Ze względu na brak możliwości doświetlenia pow. strychu dodatkowym oknem, otworzyliśmy nieco większą powierzchnię sufitu odsłaniając przy okazji drewnianą konstrukcje dachu. Drewniane, surowe belki mają dodatkowy wpływ na estetykę całego wnętrza.

Biel i drewno

Całe mieszkanie zostało zaprojektowane w jasnych tonacjach opartych głownie na bieli, co optycznie zwiększyło jego powierzchnię. Kontrast dla niej stanowi podłoga z naturalnego, surowego drewna oraz specjalnie dobrane meble z litego drewna z kaliskiego salonu MD Meble.

Materiały wykończeniowe dostarczył kaliski oddział Leroy Merlin, który dla klientów dewelopera ma także specjalną promocję: bezpłatną kartę DOM i specjalny jednodniowy rabat 10%, stałe wsparcie doradców klienta także w przygotowaniu projektu mieszkania i montażu mebli oraz możliwość wyboru produktów na zamówienie specjalne.

Artykuł został dodany przez firmę

FB Antczak

Dostarczamy naszym Klientom wysokiej klasy obiekty mieszkalne, biurowe i użytkowe, które łączą w sobie walory estetyczne i funkcjonalne.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły