Artykuł Dodaj artykuł

Farby Śnieżki liderem w badaniu konsumenckim !

FFiL Śnieżka S.A. zdobywa Złoty Laur Konsumenta i tytuł „Odkrycie Roku” dla marki MAGNAT

Złoty Laur Konsumenta Śnieżka
Odkrycie Roku dla marki MAGNAT

FFiL Śnieżka S.A. zdobywa Złoty Laur Konsumenta i tytuł „Odkrycie Roku” dla marki MAGNAT

To już piąta edycja badania „Laur Konsumenta”. Po raz kolejny w kategorii „Farby” zwyciężyła Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A., zdobywając Złoty Laur Konsumenta 2009. Celem badania, organizowanego przez Grupę Media Partner, jest wyłonienie najwyżej cenionej przez klientów marki. Badanie sprawdza poziom popularności i rozpoznawalności produktów wśród ankietowanych. Dodatkowym kryterium jest głosowanie konsumentów i ich opinie na temat poszczególnych marek.

Co ważne, badaniu podlegają wszystkie marki obecne na rynku, a klienci sami wskazują te najbardziej znane i rozpoznawalne w danej kategorii. W badaniu marka Śnieżka pokonała wszystkich konkurentów i została liderem w swojej kategorii.

Dodatkowo, w tegorocznej edycji plebiscytu, marka MAGNAT – należąca do FFiL Śnieżka S.A. – otrzymała tytuł „Odkrycie Roku 2009”. Tytuł „Odkrycie Roku” został ustanowiony 2 lata temu. Jest przyznawany produktom nowym, które w pozytywny sposób zwróciły na siebie uwagę konsumentów.

Śnieżka od lat obecna jest we wspomnianym badaniu i regularnie zdobywa Złoty Laur. Tak wysokie oceny konsumentów nie byłyby jednak możliwe bez odpowiedniej jakości produktów. W FFiL Śnieżka SA czuwa nad nią akredytowanie Laboratorium Kontroli Jakości. Systematycznie dbamy o wysoką jakość produktów Śnieżki, stosując nowoczesne techniki badawcze i precyzyjny sprzęt pomiarowy. Korzystamy też z porównań międzylaboratoryjnych i eksperckiej wiedzy naszych pracowników. To bardzo gęste sito testów i prób, przez które przechodzą wyłącznie produkty spełniające najwyższe standardy – mówi Małgorzata Barnaś kierownik Laboratorium Kontroli Jakości FFiL Śnieżka SA. Dzięki temu, a także dzięki intensywnym pracom badawczo-rozwojowym, nie tylko utrzymujemy wysoką jakość naszych wyrobów, ale też możemy je stale udoskonalać, by zapewnić konsumentom satysfakcję ze stosowania bardzo dobrych, bezpiecznych farb – podkreśla Małgorzata Barnaś.

Jednostka prowadzona przez Małgorzatę Barnaś, jako jedyna w swojej branży posiada Akredytację Polskiego Centrum Akredytacji. To formalne uznanie - przez upoważnioną jednostkę akredytującą - kompetencji laboratorium i wysokich kwalifikacji pracowników. Aby uzyskać akredytację, laboratorium musi także spełniać szereg międzynarodowych norm i wytycznych. Laboratorium Kontroli Jakości Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A., ma Certyfikat Akredytacji Laboratorium Badawczego nr AB 855.

Artykuł został dodany przez firmę

ŚNIEŻKA TRADE OF COLOURS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA jest wiodącą spółką w Grupie Kapitałowej Śnieżka i czołowym producentem farb i lakierów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.