Artykuł Dodaj artykuł

BUDMA 2011 - nagroda Acanthus Aureus

Miło jest nam poinformować, że nasza firma otrzymała nagrodę w konkursie „Acanthus Aureus”, który od 2003 roku organizują Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Logo Blachy Pruszyński
 
 

Miło jest nam poinformować, że nasza firma otrzymała nagrodę w konkursie „Acanthus Aureus”, który od 2003 roku organizują Międzynarodowe Targi Poznańskie.

W konkursie tym statuetką Złotego Akanta nagradzane są stoiska najlepiej zaprojektowane i przygotowane do realizacji strategii marketingowej firmy podczas targów. Celem konkursu jest wyróżnienie najlepszych rozwiązań architektonicznych i graficznych, które sprzyjają bezpośredniej komunikacji z klientem i podkreślają pozytywny wizerunek firmy.

Kapituła w swej ocenie bierze pod uwagę zgodnie z regulaminem takie kryteria jak: cele uczestnictwa w targach z punktu widzenia strategii marketingowej firmy, scenariusz stoiska, koncepcję przestrzenną i koncepcję układu graficznego eksponatów i etalażu. Ważnym kryterium jest jakość realizacji projektu.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska firmowego podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich Budma 2011 w dniach 11-14 stycznia

Znajdą nas Państwo w hali numer 8, stoisko nr 13

Dodatkową atrakcją, podobnie jak w latach ubiegłych, będzie obecność wielokrotnego Mistrza Świata StrongMan Mariusza Pudzianowskiego, który 12 i 13 stycznia (środa i czwartek) będzie podpisywał plakaty i kalendarze dla wszystkich swoich fanów i kibiców.

Pragniemy również poinformować że w pawilonie numer 7 stoisko nr 41 odbywać się będą pokazy dekarskie przy użyciu naszych materiałów.

Artykuł został dodany przez firmę

PRUSZYŃSKI Sp. z o.o.

Firma Blachy Pruszyński, największy polski producent stalowych pokryć dachów i elewacji, dostosowując swoją ofertę do wymogów architektów oraz oczekiwań klientów, każdego roku rozszerza asortyment oferowanych produktów.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.