Artykuł Dodaj artykuł

Yawal wspiera fachowców

W ramach działalności „Akademii Yawal”, organizującej szkolenia dla pracowników produkcji, konstruktorów i projektantów, kolejna grupa osób zdobyła fachową wiedzę na temat nowości produktowych i montażu systemów firmy Yawal.

Logo YAWAL

W ramach działalności „Akademii Yawal”, organizującej szkolenia dla pracowników produkcji, konstruktorów i projektantów, kolejna grupa osób zdobyła fachową wiedzę na temat nowości produktowych i montażu systemów firmy Yawal.

Dużym zainteresowaniem cieszył się cykl 12 szkoleń skierowanych do pracowników produkcji. Podczas odbywających się w centrum szkoleniowym Yawal kursów, uczestnicy zapoznali się z procesem produkcji stolarki aluminiowej przy wykorzystaniu nowoczesnych maszyn. W sumie, w ramach cyklu przeszkolonych zostało 250 osób.

Ten sezon szkoleniowy obejmował również spotkania w terenie, przeznaczone dla konstruktorów i projektantów. Uczestnicy spotkań zdobyli wiedzę na temat nowych rozwiązań produktowych w ofercie Yawal i jej Partnerów. W spotkaniach wzięło udział 150 osób. - Bardzo cieszymy się z dużego zainteresowania szkoleniami w „Akademii Yawal” – mówi Agnieszka Jeznach, Dyrektor Marketingu Yawal S.A. – Wiedza teoretyczna, a praktyka to dwie różne rzeczy, dlatego w naszych kursach kładziemy szczególny nacisk na pokazanie praktycznych aspektów, zarówno montażu, jak i produkcji systemów. Wymiana doświadczeń i pokazanie sprawdzonych rozwiązań montażowych przekłada się na jakość wykonania, co jest istotne zarówno dla nas, jak i dla inwestorów. Uczestnicy spotkań dzielą się z nami swoimi uwagi, co jest bezcennym źródłem inspiracji w zakresie rozwoju naszych systemów – dodaje Agnieszka Jeznach.

„Akademia Yawal” zaprasza Firmy do udziału w szkoleniach indywidualnych, które odbędą się w centrum szkoleniowym Yawal, w Herbach. Aby uzgodnić termin szkolenia dla firmy, należy wypełnić zgłoszenie, które jest dostępne na stronie internetowej: www.yawal.com

Zapraszamy do „Akademii Yawal”.

Artykuł został dodany przez firmę

YAWAL S.A.

Yawal S.A. jest jednym z największych dostawców architektonicznych systemów profili aluminiowych w Polsce. Nasze systemy przeznaczone są do produkcji ścian osłonowych, różnorodnych okien, drzwi i nietypowych konstrukcji przestrzennych.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.