Artykuł Dodaj artykuł

ZNAMY ZWYCIĘZCĘ BITWY KONSTRUKTORÓW!

Nagrodę główną w wysokości 5 000 złotych wygrał Marcin Kołodziej, 30-letni konstruktor-amator z Rzeszowa, który zgłosił do konkursu designerskie eco-meble. 

Zwycięzka pracy Bitwy Kontruktorów KrispolPoznaliśmy zwycięzcę Bitwy Konstruktorów – drugiego konkursu w Męskim Azylu.

Nagrodę główną w wysokości 5 000 złotych wygrał Marcin Kołodziej, 30-letni konstruktor-amator z Rzeszowa, który zgłosił do konkursu designerskie eco-meble. Odnawiane lub tworzone z materiałów wtórnych meble zaskakują wyglądem, pomysłowością i użytecznością. Inspiracją dla naszego zwycięzcy była między innymi niewielka kubatura jego mieszkania.

- Z jednej strony ‘głód’ miejsca i konieczność maksymalnego wykorzystania przestrzeni, z drugiej brak dogodnej i spełniającej estetyczne kryteria oferty w przystępnej cenie – mówi Marcin Kołodziej. – To spowodowało, że postanowiłem meble wykonać sam!

Wśród zgłoszonych do Bitwy Konstruktorów projektów było łóżko złożone z drewnianych palet, półka RTV z odrestaurowanej szafki fabrycznej i stylowa szafka na zastawę z witryny odzyskanej z gabinetu lekarskiego.

W ostatecznym pojedynku i głosowaniu internautów Marcin Kołodziej pokonał drugiego finalistę, Arkadiusza Pszeniczkę – autora motoryzacyjnego pokoju marzeń. Jaka była reakcja pana Marcina na wygraną?

- Ogromna radość! Także ulga (śmiech) w końcu zegary wskazały 0! Koniec nerwowego spoglądania na liczbę głosów. Ostatecznie bardzo duże zadowolenie i oczywiście nieukrywana satysfakcja.

Konkurencja rzeczywiście była spora – w szranki stanęło kilkudziesięciu konstruktorów z całej Polski, a poziom zgłaszanych prac był tak wysoki, że zaskoczył organizatorów. Serdecznie gratulujemy zwycięzcy i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie!

Bitwa Konstruktorów była już drugim konkursem zrealizowanym w ramach projektu Męski Azyl. Ten unikalny w branży, niestandardowy projekt wizerunkowy firmy KRISPOL nabiera coraz większego rozpędu. Profil Męskiego Azylu na Facebooku zgromadził już ponad 4000 fanów. Można tam spotkać ciekawe osobowości i znaleźć wiele ciekawostek i inspiracji. Męski Azyl z pewnością ujawni jeszcze niejedną pasję!