Artykuł Dodaj artykuł

BUDMA 2014: WIŚNIOWSKI prezentuje nowości produktowe

BUDMA jest unikatowym miejscem, w którym najnowsze wyroby przedstawiają wystawcy z całej Europy. Tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury okazała się ogromnym sukcesem dla firmy WIŚNIOWSKI. Czołowy producent bram, ogrodzeń i stolarki otworowej zaprezentował bogatą kolekcję nowych produktów.

Wiśniowski LOGOBUDMA jest unikatowym miejscem, w którym najnowsze wyroby przedstawiają wystawcy z całej Europy. Tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury okazała się ogromnym sukcesem dla firmy WIŚNIOWSKI. Czołowy producent bram, ogrodzeń i stolarki otworowej zaprezentował bogatą kolekcję nowych produktów.

Najważniejsze wydarzenie w polskiej branży budowlanej, Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury w Poznaniu już za nami. Podobnie jak w latach ubiegłych, tak i w tym roku BUDMA skupiła czołowych przedstawicieli rynku budowlanego z całej Europy. Swoją ofertę na Targach przedstawiło blisko 1000 firm.

Stoisko Wiśniowski na Targach Budma 2014 Stoisko Wiśniowski na Targach Budma 2014

Tegoroczna edycja wydarzenia okazała się niezwykle udana dla firmy WIŚNIOWSKI – jej brama uchylna Connect została nagrodzona Złotym Medalem MTP. Ta prestiżowa i ceniona na polskim rynku nagroda, przyznawana jest wyłącznie innowacyjnym produktom najwyższej jakości. Firma WIŚNIOWSKI została także wyróżniona nagrodą Acanthus Aureus, wręczaną za najlepsze odzwierciedlenie strategii marketingowej firmy w ekspozycji targowej.

To jednak nie koniec sukcesów. Firma zaprezentowała na Targach szereg nowości produktowych, które zostały przychylnie przyjęte przez uczestników wydarzenia. Pierwszą z nich jest kolekcja WIŚNIOWSKI HOME INCLUSIVE – spójna linia stylistyczna, łącząca bramy, drzwi i ogrodzenia. – Linia HOME INCLUSIVE to świetny przykład projektowania zorientowanego na spójność przestrzeni użytkowej oraz polska odpowiedź na trendy w światowym designie – mówi Katarzyna Świderska, Dyrektor Marketingu w firmie WIŚNIOWSKI.

Stoisko Wiśniowski na Targach Budma 2014 Stoisko Wiśniowski na Targach Budma 2014

Na tegorocznej BUDMIE zadebiutowała także nowa klasa garażowych bram segmentowych – PRIME. Linia prezentuje nowatorskie podejście, poprzez zrewolucjonizowanie podstawowego komponentu każdej bramy segmentowej, czyli panelu. – W kolekcji PRIME wykorzystane zostały innowacyjne panele INNOVO. Zapewniają one wysokie właściwości termoizolacyjne, a ich kształt pozwala na zastosowanie specjalnego systemu maskującego. Dzięki temu, możliwe jest ukrycie elementów mechanicznych bramy – tłumaczy Katarzyna Świderska.

Olbrzymim zainteresowaniem cieszyła także najnowsza generacja aluminiowych drzwi wejściowych CREO. Dzięki dużej ilości kombinacji wzorów, kolorów skrzydła i ościeżnicy, aplikacji, tłoczeń i typów szklenia, drzwi CREO można dopasować do architektury każdego budynku.

Ostatnią z zaprezentowanych na BUDMIE nowości marki WIŚNIOWSKI jest ultranowoczesna brama V-KING. Unikatowa konstrukcja w połączeniu z najwyższej jakości komponentami, sprawia, że model ten sprawdzi się nawet w najtrudniejszych warunkach. – Brama V-KING jest przeznaczona do intensywnej pracy. Jej skrzydła napędzane są za pomocą niezawodnych, szybkich automatów umieszczonych na słupach konstrukcyjnych – wyjaśnia Katarzyna Świderska.

Atrakcyjna forma stoiska oraz liczne debiuty produktów, sprawiły, że stoisko WIŚNIOWSKI cieszyło się niezwykle dużym zainteresowaniem zwiedzających. Tymczasem firma zaprasza na kolejne branżowe targi – Nordbygg, które odbędą się 1-4 kwietnia w Sztokholmie. 

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.