Artykuł Dodaj artykuł

„Dorota was urządzi!” z Tikkurila

W nowym magazynie wnętrzarskim „Dorota was urządzi!”, emitowanym na antenie stacji TVN Style, do przeprowadzania oryginalnych i barwnych metamorfoz aranżacyjnych, wykorzystywane są produkty marki Tikkurila.

Logo TikkurilaOryginalne metamorfozy wnętrz

W nowym magazynie wnętrzarskim „Dorota was urządzi!”, emitowanym na antenie stacji TVN Style, do przeprowadzania oryginalnych i barwnych metamorfoz aranżacyjnych, wykorzystywane są produkty marki Tikkurila.

Program „Dorota was urządzi!” tworzony jest z myślą o osobach, które marzą o zmianie wystroju domu lub mieszkania, brakuje im jednak sprecyzowanego planu czy nawet pomysłu na jej dokonanie. Prowadzącą jest Dorota Szelągowska – dziennikarka i projektantka wnętrz. W każdym odcinku remontowi i rearanżacji poddawane jest jedno pomieszczenie prezentowanego mieszkania lub domu. Na dokonanie metamorfozy przeznaczony jest ograniczony budżet i trzydniowy termin.

Przy tworzeniu projektu w równym stopniu uwzględniany jest efekt wizualny, jak i funkcjonalność, a plan zmian każdorazowo jest dostosowywany do potrzeb i oczekiwań właścicieli. Nowy wygląd pomieszczenia jest jednak dla nich niespodzianką, nie uczestniczą oni bowiem w przygotowaniu ani realizacji projektu. Powstałe aranżacje inspirują do dokonania zmian we własnym wnętrzu. Prezentowane w programie dekoratorskie triki i dizajnerskie smaczki podsuwają pomysły na praktyczne, a jednocześnie efektowne rozwiązania – również do samodzielnego wykonania.

Do przeprowadzenia każdej aranżacyjnej metamorfozy niezbędne są farby. W programie „Dorota was urządzi” wykorzystywane są produkty Tikkurila. Prezentujące najwyższą jakość i dostosowane do różnego rodzaju powierzchni, doskonale sprawdzają się w kreowaniu przestrzeni o zupełnie nowym, zachwycającym stylu. Tikkurila patronuje też trwającemu w październiku konkursowi „Baw się z TVN”. By wziąć w nim udział wystarczy krótko dokończyć zdanie: „Kolory są ważne w miejscu w którym mieszkamy, bo ….”. Nagrodą w konkursie jest voucher o wartości 1000 złotych na zakup farb Tikkurila – idealnych do przeprowadzenia kolorowej metamorfozy naszych wnętrz.

Informacje na temat konkursu znaleźć można na stronie:
http://www.tvnstyle.pl/aktualnosci,1865,n/konkurs-baw-sie-z-tvn,144469.html