Artykuł Dodaj artykuł

Nowe odcienie Beckers Designer Colour Stylowe kolory Twojego wnętrza

Odpowiednio dobrana kompozycja barw w ogromnej mierze stanowi o efektownym wyglądzie całej aranżacji. Odcienie Beckers Designer Colour nie tylko pomogą nadać wnętrzu wyjątkowy styl, ale też stworzyć w nim pełną pozytywnych emocji atmosferę.

Odpowiednio dobrana kompozycja barw w ogromnej mierze stanowi o efektownym wyglądzie całej aranżacji. Odcienie Beckers Designer Colour nie tylko pomogą nadać wnętrzu wyjątkowy styl, ale też stworzyć w nim pełną pozytywnych emocji atmosferę. W kolekcji pojawiły się właśnie dwie nowe, modne propozycje – Red Deluxe i Silver Pearl.

Nawet najbardziej designerskie meble czy dodatki bez odpowiedniej oprawy kolorystycznej nie zachwycą w pełni unikalnością swej formy. To barwy są niezbędną bazą do stworzenia stylizacji idealnie odpowiadającej naszym marzeniom i wymaganiom. Odpowiednio dobrane odcienie to jednak nie tylko efektowny wygląd – kolory odzwierciedlają też uczucia i emocje, decydując w dużym stopniu o tym, jak w danym wnętrzu będziemy się czuli.

W kolekcji Beckers Designer Colour znajdziemy kolory idealne do każdego stylu aranżacji – klasycznie eleganckiego, nowocześnie minimalistycznego, romantycznego czy rustykalnego. Dwa nowe odcienie – Red Deluxe i Silver Pearl – poszerzają możliwości niebanalnych rozwiązań kolorystycznych i świeżego spojrzenia na własne wnętrze. Głęboki, pełen pasji Red Deluxe uwodzi elegancją i zmysłowością, stanowić może najbardziej wyrazisty element całej stylizacji. Subtelny Sliver Pearl świetnie sprawdzi się w naturalnych aranżacjach, a w zestawieniu z żywymi, intensywnymi odcieniami odkryje swe zaskakujące oblicze.

Beckers Designer Colour, Red Delux

(Nie)szablonowe rozwiązania

Nasycony odcień Red Deluxe przykuwa wzrok i dodaje aranżacji energii. Dzięki efektownej grafice, wykonanej z użyciem szablonu, ściana staje się główną ozdobą wnętrza. Dla stonowania efektu, pozostałe barwy powinny być neutralne – najlepiej w tej roli sprawdzą się biel lub szarość (np. Light Grey).

Szykowna wyrazistość

Uwodzicielskie barwy pomogą stworzyć w salonie intrygującą atmosferę. Dzięki głębi odcienia Red Deluxe aranżacja zyskała nutę szykowności, która doskonale współgra tu z nowoczesnym stylem. Wybierając tak wyrazisty odcień, zestawmy go z bardziej subtelnym (np. Misty Violet) – dwa mocne akcenty kolorystyczne przytłoczyłyby bowiem przestrzeń.

Świetlista lekkość pasteli

Naturalność, lekkość, przestronność – to istotne elementy stylu skandynawskiego. Zachwycającą subtelność uzyskano tu dzięki zrównoważonej, pastelowej kolorystyce, rozświetlonej odcieniem Silver Pearl oraz nieodzownej w tym przypadku bieli. Starannie dobrane dodatki ciekawie urozmaicają tę niezwykle harmonijną aranżację.

Soczyste orzeźwienie myśli

Beckers Designer Colour, Silver PearlOryginalność odcienia Wasabi najlepiej wyeksponujemy w zestawieniu z delikatnym, perłowym kolorem Silver Pearl. Taka nietuzinkowa kompozycja barw w miejscu do pracy pobudzi wyobraźnię i wspomoże kreatywne myślenie. Wychodzenie poza utarte schematy przynosi znakomite efekty – odświeżająca zieleń zastosowana na okiennicach i pasiastej dekoracji ściany jest na to doskonałym dowodem.

Beckers Designer Colour to nie tylko atrakcyjna kolekcja kolorów, ale też gwarancja doskonałej jakości wymalowań. Farba jest bardzo wydajna, dobrze kryje malowane powierzchnie oraz szybko schnie, tworząc zmywalne powłoki o matowym stopniu połysku. Charakteryzuje się także wysoką trwałością koloru.

Jest polecana przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne (PTA) i nie zawiera Lotnych Związków Organicznych (zero LZO).

  Beckers Designer Colour
Stopień połysku mat
Kolorystyka 57 gotowych kolorów
Wydajność do 16 m2 / l
Czas schnięcia ok. 2 h
Opakowanie 2,5 l; 5 l
Cena ok. 75 zł / 2,5 l
Gdzie kupić? strona internetowa

 

Beckers Designer Colour, Red Deluxe Beckers Designer Colour, Silver Pearl
Beckers Designer Colour, Red Deluxe Beckers Designer Colour, Silver Pearl