Artykuł Dodaj artykuł

Hydroizolacja Den Braven Wyborem Roku do łazienki

W pierwszym tygodniu kwietnia odbyło się III Forum Branży Łazienkowej, które uroczyście zakończyła finałowa gala konkursu organizowanego przez magazyn Łazienka oraz portal RynekŁazienek.pl – „Łazienka - Wybór Roku 2016”.

Hydroizolacja Den Braven  Wyborem Roku do łazienki

W pierwszym tygodniu kwietnia odbyło się III Forum Branży Łazienkowej, które uroczyście zakończyła finałowa gala konkursu organizowanego przez magazyn Łazienka oraz portal RynekŁazienek.pl – „Łazienka - Wybór Roku 2016”. Wśród  laureatów i tym razem nie zabrakło firmy Den Braven, która odebrała nagrodę za najnowszy produkt chroniący przed szkodliwym działaniem wilgoci – Hydroizolację 2k.

„Łazienka – Wybór Roku” to coroczny plebiscyt pod patronatem czasopisma Łazienka oraz serwisu internetowego RynekŁazienek.pl. Jest to jedyne tego typu wydarzenie poświęcone łazienkom i promujące produkty przeznaczonego do tego specyficznego pomieszczenia. Celem konkursu jest wybranie najwyższej jakości, innowacyjnych i dopasowanych właściwościami propozycji dostępnych na rynku.

W tym roku Kapituła Konkursu już po raz piętnasty wyłoniła zwycięzców w 14 kategoriach. W skład Kapituły weszli architekci, projektanci, przedstawiciele salonów z wyposażeniem łazienkowym, organizacji związanych z branżą łazienkową oraz mediów branżowych. Wśród laureatów już po raz kolejny znalazła się również firma Den Braven, tym razem zdobywając tytuł „Łazienka – Wybór Roku 2016” za Hydroizolację 2k w kategorii Chemia w Łazience.

 
Hydroizolacja Den Braven  Wyborem Roku do łazienki

To dla nas ogromny zaszczyt odbierać tak cenne wyróżnienie. Cieszymy się, że już po raz kolejny innowacyjność i jakość naszych produktów została doceniona przez  konkursowe Jury. Stanowi to dla nas potwierdzenie, że ukierunkowanie się na produkcję wysokojakościowej, specjalistycznej chemii budowlanej przeznaczonej do trudnych zadań jest dobrą strategią – mówi Andrzej Nowak Dyrektor Sprzedaży Rynek Hurtowo-Detaliczny z firmy Den Braven.

Hydroizolacja 2k, która została wyróżniona w plebiscycie, to dwuskładnikowa, bezspoinowa, podpłytkowa zaprawa uszczelniająca na bazie wodnej dyspersji kopolimerów i modyfikowanej mieszanki cementowej. Przeznaczona jest do zastosowań w łazienkach, a także wszędzie tam, gdzie potrzebne jest odpowiednie zabezpieczenie podłoża przed szkodliwym działaniem wilgoci – w kuchni, piwnicach, na tarasach, balkonach czy nawet basenach.

W szczególności polecana jest do stosowania pod glazurę i terakotę, tworząc nośną i szorstką warstwę, idealną pod klej cementowy do płytek (ich układanie możliwe jest już po upływie 24-48 h od aplikacji). Zaprawa tworzy całkowicie wodoszczelną i elastyczną powłokę chroniącą przed wnikaniem wilgoci, zwiększając również odporność na działanie wody pod ciśnieniem czy wody chlorowanej. Dzięki temu, że jest bardzo dobrze przyczepna do wielu podłoży budowlanych, w tym cementowych, betonowych, żelbetowych, gipsowych, z powodzeniem wykorzystywać ją można zarówno do renowacji, jak i nowych konstrukcji na płaszczyznach pionowych i poziomych wewnątrz, ale również na zewnątrz pomieszczeń. 

Dodatkowo, dwuskładnikowa formuła w postaci płynnej emulsji i sypkiej zaprawy, dla wygody użytkownika zamkniętych w jednym opakowaniu, pozwala na ekonomiczne wykorzystanie produktu i sporządzenie zaprawy w potrzebnej ilości.  Podłoże pokryte Hydroizolacją 2k z pewnością będzie skutecznie uszczelnione, a łazienka, jak i inne pomieszczenia właściwie zabezpieczone przed działaniem wody na długi czas. 

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.