Artykuł Dodaj artykuł

Idealna biel dzięki nowej farbie Tikkurila Dream White

Tikkurila wprowadziła nową innowacyjną wodorozcieńczalną farbę lateksową Dream White. Została ona stworzona w oparciu o najnowocześniejszą technologię "SPECIAL WHITE TILES"

Logo TikkurilaTikkurila wprowadziła nową innowacyjną wodorozcieńczalną farbę lateksową Dream White. Została ona stworzona w oparciu o najnowocześniejszą technologię "SPECIAL WHITE TILES", dzięki czemu zapewnia nieskazitelne wykończenie i niezmienną w czasie biel, odporną na działanie promieni UV. Produkt dostępny jest w opakowaniach o pojemności 3 l i 10 l.

Tikkurila Dream White to farba o wysokich walorach użytkowych i estetycznych. Charakteryzuje się doskonałą przyczepnością do podłoża, co sprawia, że jest łatwa w aplikacji, wyróżnia ją też bardzo dobra siła krycia. Pomalowane nią ściany i sufity zyskują jednolite matowe wykończenie, a biały kolor niezmiennie utrzymuje się w czasie, nie żółknąc ani nie szarzejąc. Produkt zawdzięcza te właściwości technologii "SPECIAL WHITE TILES". Jest to układ unikatowych białych, płaskich płytek, mających  nieregularny kształt, o różnych, ściśle dobranych wielkościach, co pozwala na ich harmonijne oraz warstwowe ułożenie. W efekcie tworzy się zwarta i jednolita powłoka o wysokiej trwałości.

Z powierzchni pokrytych farbą Tikkurila Dream White bez problemu można usuwać plamy i zabrudzenia - ma ona zwiększoną odporność na zmywanie i szorowanie na mokro.  Bardzo dobrze nadaje się więc do użytku nie tylko w mieszkaniu, ale też w pomieszczeniach biurowych i użyteczności publicznej, budynkach szkolno-wychowawczych, obiektach medycznych jak laboratoria czy szpitale, a także w zakładach usługowych oraz produkcyjnych. Farba Tikkurila Dream White jest też przyjazna dla zdrowia i środowiska. Nie ma w swoim składzie szkodliwych LZO (lotnych związków organicznych). Produkt posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.