Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

Nowoczesne projekty domów

27 kwietnia w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie została zorganizowana konferencja spółki BGK Nieruchomości, poświęcona rządowemu programowi "Mieszkanie Plus".    

Logo KONBET

27 kwietnia w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie została zorganizowana konferencja spółki BGK Nieruchomości, poświęcona rządowemu programowi "Mieszkanie Plus".

Nowoczesne projekty domów

 

"W programie Mieszkanie Plus chcemy budować nowoczesne mieszkania. Dzięki efektowi  skali oraz zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań architektonicznych i budowlanych, także technologii prefabrykowanych, modułowych, możemy ograniczyć koszt budowy. Duże zainteresowanie społeczeństwa tym programem, pokładane w nim nadzieje na własne M, jak również deklaracje polskich firm wykonawczych, architektów, inżynierów, świadczą o tym, że polskie budownictwo mieszkaniowe będzie się rozwijać. Warunki rozwoju takiego budownictwa przygotowujemy w ramach poszczególnych działań przewidzianych w Narodowym Programie Mieszkaniowym" - mówił wiceminister infrastruktury i budownictwa Tomasz Żuchowski.

Podstawowym założeniem konferencji było umożliwienie spotkania projektantów i architektów z producentami nowoczesnych technologii budowlanych. Mieszkania projektowane w nowych, trwałych i energooszczędnych technologiach to warunek powodzenia programu Mieszkanie Plus, m.in. w obszarze optymalizacji kosztów, ale także wyzwanie dla projektujących.

Architekci biorący udział w konkursie na dom modelowy w programie Mieszkanie Plus podczas konferencji spotykali się z producentami oferującymi nowoczesne technologie prefabrykowane, żeby nawiązać bezpośrednie kontakty. Do konkursu zgłosiło się ponad 150 pracowni architektonicznych z całej Polski oraz producenci prefabrykatów - wśród nich producent innowacyjnych systemów stropowych SMART i VECTOR, firma KONBET Poznań, zrzeszona w grupie producentów STROPY.pl. To pierwsza w Polsce konferencja w takiej formule: spotkania odbywały się będą w 10 minutowych sesjach.

Artykuł został dodany przez firmę

Konbet Poznań Sp. z o.o. Sp.k.

Konbet jest liderem wśród producentów systemów stropowych z ponad 20 - letnią tradycją z największą ofertą systemów stropowych w Polsce.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły