Artykuł Dodaj artykuł

Firma JONIEC® nagrodzona Złotym Medalem MTP

Ogrodzenie ROMA firmy JONIEC® zostało nagrodzone Złotym Medalem MTP BUDMA 2018. To jedna z najbardziej cenionych i prestiżowych nagród na polskim rynku, o najdłuższej, ponad trzydziestoletniej, tradycji. Nowoczesny system ogrodzeniowy ROMA zdobył uznanie Ekspertów Sądu Konkursowego i znalazł się wśród tegorocznych medalistów.

Ogrodzenie ROMA firmy JONIEC® zostało nagrodzone Złotym Medalem MTP BUDMA 2018. To jedna z najbardziej cenionych i prestiżowych nagród na polskim rynku, o najdłuższej, ponad trzydziestoletniej, tradycji. Nowoczesny system ogrodzeniowy ROMA zdobył uznanie Ekspertów Sądu Konkursowego i znalazł się wśród tegorocznych medalistów.

JONIEC BudmaOgrodzenie ROMA to produkt, który swoją premierę miał w 2016 roku i od tego czasu cieszy się ogromną popularnością wśród klientów.. Nowoczesny design doskonale wpasowuje się w aktualne trendy w budownictwie. Prostota i elegancja ogrodzenia idealnie współgrają z nowoczesną architekturą domów. Elementy systemu ROMA dają szerokie spektrum zastosowań: od klasycznych ogrodzeń z niską podmurówką i wąskimi słupkami, po bardziej okazałe ogrodzenia  i mury, które zapewniają całkowitą ochronę posesji od uciążliwości pochodzących z zewnątrz. Ogromną zaletą ogrodzenia ROMA jest prosty i szybki montaż, co znacząco obniża koszty oraz skraca czas budowy. Bloczki ROMA mogą być także użyte jako elementy małej architektury ogrodowej, np. jako donice, obrzeża klombów czy mury oporowe.

Ogrodzenie ROMA zostało już wcześniej wyróżnione Medalem Targów DOM 2016 w Kielcach oraz tytułem HOME ZONE Jakość i Niezawodność 2016.

Nagrodzony produkt można obejrzeć na poznańskich targach BUDMA 2018. Stoisko firmy JONIEC®: pawilon 5, nr 23.

Artykuł został dodany przez firmę

F.P.U.H. JONIEC®

Firma Joniec® jest czołowym polskim producentem betonowych ogrodzeń łupanych oraz elementów małej architektury ogrodowej. W branży ogrodzeń i elewacji działamy nieprzerwanie od roku 1989 systematycznie poszerzając asortyment wyrobów.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.