Artykuł Dodaj artykuł

Baumit z wyróżnieniem Budowlana Firma Roku 2017!

23 stycznia br. w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie odbyła się Gala Builder Awards. Jednym z punktów programu było wręczenie nagród firmom i osobom, które swoimi działaniami w minionym roku przyczyniły się do poprawienia kondycji sektora budowlanego w Polsce.

23 stycznia br. w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie odbyła się Gala Builder Awards. Jednym z punktów programu było wręczenie nagród firmom i osobom, które swoimi działaniami w minionym roku przyczyniły się do poprawienia kondycji sektora budowlanego w Polsce. Szczególnie zadowolona może być spółka Baumit, dwukrotnie oklaskiwana podczas Gali.

Baumit z wyróżnieniem Budowlana Firma Roku 2017!
Budowlaną Firmą Roku 2017 okrzyknięto firmę Baumit
Fot. Baumit

Konkurs Budowlana Firma Roku organizowany przez redakcję miesięcznika „Builder” od wielu lat nagradza producentów materiałów budowlanych, wykonawców, deweloperów oraz projektantów, którzy swoją wyróżniającą postawą przyczyniają się do rozwoju polskiego budownictwa. Kapituła nie zapomina także o menedżerach tych firm, przyznając im tytuł „Osobowość Branży” za skuteczne zarządzanie i sukcesy rynkowe, stawiając ich tym samym w gronie znakomitości, które mogą być dla pozostałych wzorem i inspiracją. 

Prestiżowe odznaczenia przyznano już po raz piętnasty. Wśród uhonorowanych firm znalazła się także firma Baumit, której w tym roku przypadły dwie nagrody. Podjęte w 2017 r. inicjatywy w połączeniu z dobrymi wynikami finansowymi oraz innowacyjnością i jakością proponowanych rozwiązań, zaprocentowały wyróżnieniem Budowlana Firma Roku 2017. Ponadto, prezes spółki Jacek Czyżewicz został uznany przez Kapitułę za Osobowość Branży 2017.

Nagrody i wyróżnienia takie jak Budowlana Firma Roku 2017 to zawsze powód do dumy, gdyż dowodzą silnej pozycji na rynku, potwierdzając przy tym słuszność obranej strategii. To wyraz uznania dla osiągnięć firmy. Dobrych wyników nie byłoby jednak bez naszych pracowników. Razem tworzymy system naczyń powiązanych. Sukces firmy jest sukcesem zatrudnionych w niej ludzi. Dlatego to właśnie im chciałbym zadedykować oba wyróżnienia, dziękując za dotychczasowy wkład w rozwój naszej firmy – mówi Jacek Czyżewicz, Prezes Zarządu Baumit Sp. z o.o.

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.