Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

Innowacyjne oświetlenie osobiste od Milwaukee®

Wysokowydajne rozwiązania oświetleniowe to jedno z niezbędnych elementów wyposażenia każdego profesjonalisty. Odpowiednie oświetlenie pola roboczego jest kluczowym czynnikiem zapewniającym bezpieczeństwo i lepszą jakość wykonywanych zadań.  

Wysokowydajne rozwiązania oświetleniowe to jedno z niezbędnych elementów wyposażenia każdego profesjonalisty. Odpowiednie oświetlenie pola roboczego jest kluczowym czynnikiem zapewniającym bezpieczeństwo i lepszą jakość wykonywanych zadań.

Marka Milwaukee®, chcąc jak najlepiej sprostać oczekiwaniom branży wprowadziła innowację w kategorii osobistych rozwiązań oświetleniowych. Dużą zmianą i ułatwieniem dla użytkowników stają się wysoce wyspecjalizowane, a przede wszystkim w pełni mobilne systemy oświetleniowe, które pozwalają na jego swobodne przenoszenie i pozycjonowanie.

Innowacyjne rozwiązania Milwaukee® dają możliwość regulacji intensywności wiązki światła i kierunku świecenia w celu zwiększenia wydajności w miejscu pracy. Wysoki poziom wytrzymałości, a także kompaktowy rozmiar to gwarancja skuteczności i maksymalnej precyzji działań.

Wyróżnikiem osobistych systemów oświetleniowych od Milwaukee®  jest akumulator REDLITHIUM ™ USB Milwaukee®, zasilany za pomocą portu USB w narzędziu lub poprzez ładowarkę. Ponadto, dzięki wykorzystaniu wysokiej jakość diod LED, innowacyjnej optyki Milwaukee® i akumulatorów REDLITHIUM-ION™, stają się one jaśniejszym źródłem światła i działają zdecydowanie dłużej. 

Akumulatorowa latarka czołówka USB L4 HL-201 Milwaukee Akumulatorowa latarka czołówka USB L4 HL-201
posiada aż 5 ustawień świecenia w 7 różnych pozycjach.  Specjalny klips i gumowy pasek zamontowany w urządzeniu dają niezrównany komfort noszenia podczas pracy.
Kompaktowa latarka akumulatorowa USB L4 MLED-201 Milwaukee Kompaktowa latarka akumulatorowa USB L4 MLED-201 ma moc 700 lumenów oraz system regulacji strumienia światła za pomocą głowicy. Narzędzie wykonane jest z aluminium z serii AL 6000, co gwarantuje jej niezwykłą wytrzymałość nawet w  najtrudniejszych warunkach.
Kieszonkowa latarka akumulatorowa USB  L4 FL-201 Milwaukee Kieszonkowa latarka akumulatorowa USB  L4 FL-201 to urządzenie z soczewką odporną na wstrząsy i chemię warsztatową. Wbudowany podwójny magnes mocujący sprawia, że jest to rozwiązanie bezpieczne i przede wszystkim wygodne.

Dodatkowym rozwiązaniem dla użytkowników są lampy alkaiczne, które mogą służyć jako wsparcie dla podstawowych źródeł światła.

Alkaliczna latarka długopisowa  IPL-LED Milwaukee Alkaliczna latarka długopisowa  IPL-LED z ochronną gumową nakładką i wymiennym uchwytem do paska pozwala na jeszcze łatwiejsze i sprawniejsze wykonywanie działań.
Alkaliczna latarka czołówka L4 HL 201-LED Milwaukee Alkaliczna latarka czołówka L4 HL 201-LED to trzy różne tryby świecenia w aż 7 pozycjach przy zachowaniu kompaktowego i wygodnego rozmiaru.

 

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły