Artykuł Dodaj artykuł

Kilka stopni do aranżacji idealnej – z Polbruk Grando

Stopnie schodowe to nieoceniona pomoc w wielu sytuacjach. Jako sposób na zabudowę terenu z powodzeniem są wykorzystywane do niwelowania nierówności terenu oraz tworzenia reprezentacyjnych wejść do domu czy na taras.

Stopnie schodowe to nieoceniona pomoc w wielu sytuacjach. Jako sposób na zabudowę terenu z powodzeniem są wykorzystywane do niwelowania nierówności terenu oraz tworzenia reprezentacyjnych wejść do domu czy na taras. Dla wielu osób schody pełnią także funkcję dekoracyjną. Z myślą o nich, a także z inspiracji urokliwymi uliczkami Grecji oraz Włoch powstały stopnie Grando firmy Polbruk.

Kilka stopni do aranżacji idealnej – z Polbruk GrandoPierwszą rzeczą, która przykuwa wzrok po spojrzeniu na stopnie Grando, jest ich łamana, nieregularna faktura, dzięki której wyglądają one bardziej na wyciosane z kamienia niż z betonu. Ich delikatne, ciepłe kolory przywodzą na myśl klimatyczne uliczki, którymi codziennie przechadzają się miliony turystów z całego świata. Być może nie są one tak okazałe jak te, z których wybudowano najsłynniejsze schody świata – Schody Hiszpańskie, z pewnością zaspokoją jednak potrzeby tych, którzy we własnym ogrodzie cenią sobie spokój i niepowtarzalną aurę.

Stopnie schodowe Grando są dostępne w uniwersalnym rozmiarze 40 x 100 x 15 cm, dzięki czemu za ich pomocą stworzymy zarówno niewielkie schodki, jak i rozległe zabudowania. Niezależnie od wybranej opcji stopnie Grando świetnie łączą się z innymi elementami z betonu – małą architekturą oraz kostką brukową, a także z deskami betonowymi Lira, z którymi tworzą kunsztowne aranżacje.

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.