Artykuł Dodaj artykuł

Targi EURO-LIFT i Salon LOKUM EXPO w Targach Kielce

Najważniejsze wydarzenia branży dźwigowej i obsługi nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej - EURO-LIFT i LOKUM EXPO już od 2 do 4 października.  

Targi Kielce - EURO-LIFT

Najważniejsze wydarzenia branży dźwigowej i obsługi nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej - EURO-LIFT i LOKUM EXPO już od 2 do 4 października.

Tegoroczne Międzynarodowe Targi Dźwigów EURO-LIFT zostały objęte honorowym patronatem Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju. Tegoroczna edycja najważniejszej wystawy branży dźwigowej zgromadziła blisko 100 wystawców z 14 krajów. Stanowi miejsce spotkań i rozmów całej branży. Obecność tak wielu przedsiębiorstw z całej Europy jest sygnałem, że targi spełniają rolę platformy, łączącej producentów i dystrybutorów z potencjalnymi klientami. O wysokim poziomie merytorycznym targów świadczy obecność  najbardziej prestiżowych branżowych organizacji z całej Europy  m.in.  ELA (European Lift Association), czy włoskiego ANICA (Narodowego Stowarzyszenia Przemysłu Komponentów do Dźwigów). To właśnie  Targach Kielce można zobaczyć wszystkie aktualności dotyczące branży dźwigowej. Począwszy od  innowacji i najnowszych urządzeń, przez napędy, liny, systemy kontroli i bezpieczeństwa, aż po wyposażenie kabin.

Targi Kielce - Euro-lift

Merytorycznie o branży

Targi to nie tylko możliwość kompleksowego zaprezentowania swojej oferty, ale także miejsce spotkań, wymiany doświadczeń i aktualizacji wiedzy. Już dziś, zapraszamy do udziału w konferencji  „Konserwacja, modernizacja i instalacja dźwigów rok po wprowadzeniu norm EN PN 81.20/50”. Udział zapowiedzieli, m.in. Jorge Liguerre (Prezes ELA), Ebru Gemici (VDMA), Störmer Stephan (TUV Austria), Andrzej Ziółkowski Prezes UDT oraz Tadeusz Popielas Sekretarz Generalny PSPD. W ramach spotkania poruszone zostaną zagadnienia dotyczące eksploatacji i modernizacji dźwigów w agresywnej i korozyjnej atmosferze, wpływu złej konserwacji i zakresu modernizacji na Błąd Misji, czy bezpieczeństwa instalowanych dźwigów w oparciu o wymagania norm PN-EN 81-20/50. Zapraszamy również udziału w konferencji dotyczącej edukacji kadr dla branży dźwigowej „Atelier Przyszłości - Doradztwo Edukacyjno – Zawodowe”. Do udziału w wydarzeniach zapraszają Targi Kielce, Wydawnictwo Ewit oraz Polskie Stowarzyszenie Producentów Dźwigów.

W trosce o każde lokum

Targom Euro-Lift towarzyszyć będzie II Salon Obsługi i Utrzymania Nieruchomości LOKUM EXPO.  W programie  salonu znajdą się merytoryczne szkolenia, skupiające najlepszych polskich specjalistów branży, a także konferencje dedykowane zarządcom nieruchomości i spółdzielni mieszkaniowych m.in VIII Forum Zarządzania Nieruchomościami, podczas którego poruszony zostanie m.in. temat nowelizacji prawa i ich wpływu na zarządzanie wspólnotami i spółdzielniami mieszkaniowymi. Salon LOKUM EXPO jest wynikiem współpracy Targów Kielce i Grupy Medium, wydawcy miesięcznika Administrator.

Wyspa dostępności pod patronatem PFRON

W programie targów Lokum Expo, znalazło się VIII Forum Zarządzania Nieruchomościami, czyli spotkanie zainicjowane przez Ministerstwo Rozwoju w związku z programem Dostępność Plus. Cel programu to podniesienie jakości życia i zapewnienie niezależności wszystkich obywateli, ze szczególnym uwzględnieniem m osób starszych i niepełnosprawnych. Służyć temu ma poprawa dostępności przestrzeni publicznej, produktów i usług w aspekcie architektonicznym, informacyjnym i komunikacyjnym. Ministerialny program będzie widoczny dzięki stoisku "Wyspa Dostępności", gdzie planowane są, m.in.: przedstawienie rozwiązań techniczno-architektonicznych mających na celu dostosowanie infrastruktury do potrzeb osób niepełnosprawnych i starszych oraz spotkania w formie happeningu z osobami, które będą z tych rozwiązań korzystać. Na wspólnym stoisku zaprezentują się Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, PFRON, Krajowy Instytut Gospodarki Senioralnej, PSPD, Fundacja TUS oraz wystawcy, którzy przedstawią możliwości oraz przykłady rozwiązań technicznych i prawnych związanych z dostępnością do budynków osób niepełnosprawnych.

Artykuł został dodany przez firmę

Targi Kielce S.A.

Targi Kielce, jeden z dwóch liderów targowych w Polsce, do którego należy jedna trzecia udziału w polskim rynku targowym.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.