Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

Targi DREMA przyjazne majsterkowiczom

W branży drzewno-meblarskiej wciąż przybywa miłośników drewna. Dlatego z myślą o nich, wprowadziliśmy nowe bilety wstępu na teren ekspozycji dla majsterkowiczów.

DREMA - MTP

W branży drzewno-meblarskiej wciąż przybywa miłośników drewna. Dlatego z myślą o nich, wprowadziliśmy nowe bilety wstępu na teren ekspozycji dla majsterkowiczów.

Każda osoba, która hobbystycznie zajmuje się pracą z drewnem i próbuje swoich sił jako amator stolarstwa, będzie mogła dokonać zakupu biletu wstępu dla majsterkowiczów. Bilet, w cenie 30 zł, upoważnia do wejścia na teren ekspozycji targów Drema, Furnica i Sofab 2019 codziennie w godzinach popołudniowych, czyli w dniach 10-13 września od godz. 12.00. Zapraszamy do zakupu online lub w kasie!

Na targach Drema, Furnica i Sofab PROFESJONALIŚCI NIE PŁACĄ!

Do rejestracji i odebrania bezpłatnego biletu uprawnione są osoby zawodowo/ profesjonalnie związane z branżą drzewną i meblarską (m.in. właściciele i pracownicy zakładów stolarskich, tartaków, zakładów produkujących meble i komponenty z drewna, zakłady produkujące domy drewniane, trumny, zabawki i instrumenty z drewna oraz pozostałe wyroby drewniane, jak również producenci okuć, tkanin i dekorów), na podstawie wizytówki lub pieczątki służbowej. Osoby z pasją stolarską i hobbystycznie zajmujące się obróbką drewna mają do dyspozycji bilet jednorazowy dla majsterkowiczów. Osoby spoza branży zapraszamy do zakupu biletów dla szerokiej publiczności bez rejestracji.

MTP - DREMA

Tegoroczna odsłona bloku targów Drema/ Furnica/ Sofab 2019 zakłada kompleksową prezentację innowacji, w tym nowości produktowych i rozwiązań technologicznych dla przemysłu drzewnego i meblarskiego (od surowców, materiałów i komponentów do prekursorskich maszyn i urządzeń do produkcji mebli). Ekspozycja podzielona będzie na dwie ścieżki technologiczne: DREWNO (szeroko pojęta obróbka drewna) i PŁYTA (produkcja i dalsze wykorzystanie płyt drewnopochodnych w przemyśle meblarskim).

Blok targów DREMA/ FURNICA/ SOFAB 2019 to najbardziej wyczekiwane spotkanie meblarzy, stolarzy i drzewiarzy w Polsce i jednocześnie najlepsze miejsce do zapoznania się z najnowszymi trendami, zakontraktowania komponentów i materiałów oraz zakupu maszyn i narzędzi do prowadzonej produkcji mebli czy obróbki drewna.

Targi DREMA/ FURNICA/ SOFAB, 10-13 września 2019, Poznań – zapraszamy!

Artykuł został dodany przez firmę

Grupa MTP

Wierzymy w potęgę spotkań, dlatego organizujemy je nieprzerwanie od blisko 100 lat łącząc ze sobą ludzi z całego świata. Cenimy kompetencje, stąd w naszym portfolio jest aż 100 imprez targowych.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły