Artykuł Dodaj artykuł

ANTCZAK Construction z szeregiem nowych kontraktów

Kaliski generalny wykonawca realizuje liczne umowy na budowę hal przemysłowych i magazynowych dla znanych marek w Wielkopolsce. A do portfolio projektów dodaje również duże inwestycje miejskie w Jarocinie i Kaliszu.

ANTCZAK Construction z szeregiem nowych kontraktów

Kaliski generalny wykonawca realizuje liczne umowy na budowę hal przemysłowych i magazynowych dla znanych marek w Wielkopolsce. A do portfolio projektów dodaje również duże inwestycje miejskie w Jarocinie i Kaliszu.

Nestle, Exalus i Besser w Wielkopolsce

W Wielkopolsce, skąd wywodzi się FB ANTCZAK, firma również nie zwalnia tempa. Właśnie zakończyła realizację hali magazynowo - produkcyjnej z częścią socjalną dla nowoczesnej tłoczni aluminium - Exalus, zlokalizowanej w Kucharach pod Kaliszem. Umowa obejmowała budowę hali o powierzchni ponad 21 800 mkw z częścią socjalną o powierzchni 980 mkw.

Kaliski oddział kontynuuje także wieloletnią współpracę z firmą Nestle Polska. Tym razem odpowiada za rozbudowę budynku produkcyjno - magazynowego o pomieszczenia magazynowe oraz wiatę rozładunkową.

Z kolei dla włoskiego producenta z branży AGD - firmy Besser, FB ANTCZAK realizuje inwestycję polegającą na budowie magazynu produktów AGD z zapleczem socjalnym i rampą rozładunkową wraz z infrastrukturą techniczną, placem manewrowym i miejscami postojowymi. Wszystko w istniejącym zakładzie produkującym elementy z tworzyw sztucznych w Kaliszu. Zakończenie prac i uzyskanie pozwolenia na użytkowanie zaplanowano na styczeń 2020 r.

Centrum sportowe w Jarocinie

W Jarocinie ANTCZAK Construction realizuje nowoczesne centrum sportowo - rekreacyjne. Wykonawca zbuduje trzykondygnacyjny budynek o powierzchni 4 000 mkw za kwotę 25,2 mln zł. Znajdą się w nim m.in:  sześciotorowa kręgielnia realizowana zgodne z wymogami światowej organizacji bowlingowej UBC (Universal Bowling Center) oraz Polskiego Związku Kręglarskiego (PZK), sala sportowo-rekreacyjna, sala wielofunkcyjna fitness z kortem do ricocheta, najszybszej gry rakietowej. W budynku przewidziano również restaurację z częścią zewnętrzną – tarasową. Na piętrze budynku zlokalizowane zostaną dwie sale konferencyjno-eventowe, wraz z całym zapleczem gastronomicznym. W ramach realizacji zadania wybudowane zostanie zadaszone lodowisko. Atrakcyjne miejsce do spędzania wolnego czasu dla osób w każdym wieku zbudowane zostanie w systemie lekkiej hali, którą latem będzie można również wykorzystać jako boisko sportowe, czy rolkowisko. 

Inwestycja zostanie oddana do użytku w I kwartale 2021 roku.

Sortownia odpadów Orli Staw

Kaliska firma zaprojektuje i wybuduje również halę sortowni w Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych Orli Staw w Prażuchach Nowych pod Kaliszem. Inwestycja o wartości ponad 12,7 mln zł. to jeden z etapów modernizacji zakładu.  Pracę zakontraktowane przez FB ANTCZAK zostaną zakończone w I kwartale 2021 r.

Artykuł został dodany przez firmę

FB Antczak

Dostarczamy naszym Klientom wysokiej klasy obiekty mieszkalne, biurowe i użytkowe, które łączą w sobie walory estetyczne i funkcjonalne.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły