Artykuł Dodaj artykuł

Największy kiermasz w regionie- OGRÓD i TY

Ogromny kiermasz ogrodniczy w Targach Kielce! Sadzonki, rośliny, meble i wszystkie akcesoria ogrodowe w jednym miejscu. 16 maja na terenie centrum wystawienniczego wszyscy miłośnicy zieleni i działkowych dodatków znajdą coś dla siebie!

Największy kiermasz w regionie- OGRÓD i TY

Ogromny kiermasz ogrodniczy w Targach Kielce! Sadzonki, rośliny, meble i wszystkie akcesoria ogrodowe w jednym miejscu. 16 maja na terenie centrum wystawienniczego wszyscy miłośnicy zieleni i działkowych dodatków znajdą coś dla siebie!

Atrakcyjne produkty… i ceny  

„Zimna Zośka” jak co roku odwiedzi ogrodników 15 maja, więc idealnie jest zaopatrzyć się w rośliny na kiermaszu OGRÓD i TY dzień później. Na klientów czekają:  kwiaty balkonowe, cięte, nasiona, rozsady, sadzonki, cebulki, trawy, iglaki, drzewa i krzewy ozdobne oraz owocowe rośliny doniczkowe, warzywa, podłoża, nawozy oraz środki ochrony roślin. Kielczanie będą mogli zaopatrzyć się także w meble ogrodowe, altany, sprzęt ogrodniczy, ogrodzenia oraz fontanny- czyli wszystko czego potrzebują na swoje działki. 

Co więcej sprzedający zapowiedzieli „wietrzenie magazynów”, co oznacza produkty w atrakcyjnych cenach. Hurtownicy przyjadą do Kielc z całej Polski- już dziś swój udział potwierdziło prawie 70 handlowców. 

Wyjątkowe produkty w Kielcach

Majowy kiermasz to obowiązkowy punkt w kalendarzu koneserów kwiatów. Nie lada gratką będzie stoisko jedynego w Polsce producenta storczyków ogrodowych- Obuwników. To łatwe w uprawie, odporne na mrozy rośliny a do tego wyjątkowo piękne. Wśród nietuzinkowych kwiatów na kiermaszu znajdą miejsce także: pięknokwiaty, amsonie, baptysje, pigelie, rzadkie liliowce, świecznice oraz hosty zwane także funkiami. 

Ale ogród to nie tylko rośliny, dlatego sprzedający zaoferują nietuzinkowe meble z palet, meble ogrodowe, ogrodzenia i fontanny. Dla osób obawiających się suszy i braków w dostępie wody podczas pielęgnacji ogrodów idealnym rozwiązaniem jest własna studnia. Podczas kiermaszu klienci będą mieli okazję dowiedzieć się więcej o studniach głębinowych za sprawą kieleckiej firmy zajmującej się kompleksowo odwiertami. 

Co oprócz artykułów ogrodniczych? Miody, oscypki, ciasta, żelki, owoce świata, słodycze, oleje, chleby, garczki, zapachy, kosmetyki, zabawki, obrusy i skórzane wyroby. Dla zwolenników domowych wypieków cukiernia z Ostrowa Lubelskiego zaoferuje: pączki, drożdżówki, szarlotkę na cieście jaglanym a śliwkę na owsianym oraz chleby na zakwasie i bez glutenu.

Bezpieczeństwo i komfort najważniejsze

Od samego początku dla organizatorów kiermaszu priorytetem było zapewnienie jak najwyższych norm bezpieczeństwa. Ogromne przestrzenie jakimi dysponują Targi Kielce umożliwiają zakupy z zachowaniem odległości i zaleceń sanitarnych. Stoiska będą od siebie oddalone, a sprzedawcy jak i klienci będą zobowiązani do noszenia masek. Na terenie obiektu znajdują się dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk. Dodatkowo pracownicy będą dezynfekować dłonie każdej osobie wchodzącej na teren targów. Ochrona będzie czuwać nad zachowaniem bezpiecznych odstępów. Organizatorzy postawili także na komfort zakupów. To dotyczy zarówno sprzedających jak i klientów. Założeniem jest kiermasz ogrodniczy na świeżym powietrzu, jednak, gdy warunki pogodowe się pogorszą wystawa zostanie przeniesiona do hal. Dla odwiedzających będzie także dostępny parking na terenie obiektu. Wszystko po to, aby zakupy były nie tylko bezpieczne, ale także wygodne.

- Kiermasz ogrodniczy nie jest u nas nowością – mówi Andrzej Mochoń, prezes zarządu Targów Kielce – zazwyczaj towarzyszył ulubionej wystawie kielczan Dom, będąc częścią targów Ogród i Ty. Ograniczenia związane ze światową pandemią spowodowały, że także producenci sadzonek i wszelkich akcesoriów ogrodowych odczuli negatywne jej skutki. Dlatego postanowiliśmy otworzyć nasze bramy dla tej części gospodarki. Jeśli akcja się powiedzie, także w kolejnych tygodniach będziemy organizowali podobne kiermasze również w innych dziedzinach – zapowiada prezes Andrzej Mochoń  

Zapraszamy 16 maja (sobota) do Targów Kielce. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Opłata za parking 5 zł. Bez ograniczenia czasowego 

Artykuł został dodany przez firmę

Targi Kielce S.A.

Targi Kielce, jeden z dwóch liderów targowych w Polsce, do którego należy jedna trzecia udziału w polskim rynku targowym.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.