Artykuł Dodaj artykuł

Nowe wersje sufitowych paneli LED Officelight w ofercie Lange Light!

Sufitowy panel led OFFICELIGHT, zdążył podbić już Wasze serca.

Nowe wersje sufitowych paneli LED Officelight w ofercie Lange Light!

Sufitowy panel led OFFICELIGHT, zdążył podbić już Wasze serca. Dzięki swoim doskonałym parametrom i uniwersalnemu designowi doskonale sprawdza się w Waszych inwestycjach. Teraz jest dostępny aż w 3 wersjach! Poznaj je wszystkie!

Sufitowy panel led OFFICELIGHT doskonale sprawdza się jako oświetlenie przestrzeni biurowych, sal konferencyjnych, sal wykładowych, magazynów, a także części wspólnych budynków użyteczności publicznej: korytarzy i ciągów komunikacyjnych.

 • Współczynnik UGR (tzw. współczynnik olśnienia) wynosi mniej niż 19. Oznacza to, że ta lampa sufitowa LED jest dobrze przystosowana do wykorzystania w biurach, nie oślepia i sprzyja komfortowi pracy
 • Opcja montażu podtynkowego, jak i natynkowego daje bardzo duże możliwości zastosowań tego modelu
 • Perfekcyjnie przylega do sufitu, a jego wymiary – 595 x 595 x 30 mm – są idealne do zastosowania w sufitach typu Armstrong
 • Właściwe rozmieszczenie źródeł światła, zgodne z technologią homogeneous light, zapewnia jednorodne świecenie oprawy i równomierny rozsył światła w pomieszczeniu
 • Ma aż 5 lat gwarancji!

Sufitowy panel led OFFICELIGHT jest teraz dostępny aż w 3 WERSJACH:

1. https://tiny.pl/r8lzf 

WERSJA 40 W idealnie dostosowana dla większych przestrzeni, ze stopniem ochrony: IP44, klasa II (od strony klosza wilgoć nie wniknie w ten produkt).

2. https://tiny.pl/r8lz3 

WERSJA 30 W idealnie dostosowana dla mniejszych przestrzeni, ze stopniem ochrony: IP44, klasa II (od strony klosza wilgoć nie wniknie w ten produkt).

3. https://tiny.pl/r8lbc

WERSJA z inteligentnym systemem sterowania DALI.

Co daje nam wersja DALI:

 • ogranicza zużycie energii i tym samym koszty eksploatacji budynku
 • pozwala automatycznie dopasować parametry oświetleniowe do preferencji użytkownika
 • poprawia komfort pracy

Wersja DALI, w połączeniu z czujnikiem ruchu i zmierzchu, umożliwia dopasowanie natężenia światła do pasujących warunków, np. rano, kiedy ilość naturalnego światła w biurze jest mniejsza, wówczas panele świecą intensywniej, zapewniając maksymalny komfort pracy. W trakcie dnia, wraz ze zwiększającą się ilością naturalnego światła wpadającego przez okno, natężenie światła w panelach za sprawą funkcji DALI automatycznie, samodzielnie się zmniejsza, ograniczając tym samym pobór energii! Możesz w końcu zapomnieć o istnieniu włącznika i zapalaniu światła – system inteligentnego sterowania światłem DALI zrobi to za Ciebie! A Ty dodatkowo zaoszczędzisz na energii elektrycznej!

Sufitowy panel LED OFFICELIGHT w wersji DALI możemy połączyć do układu sterowania centralnego i np. wykorzystać czujnik STEINEL w wersji IR Quattro HD DALI 2 APC – czujnik, który wykryje nasz ruch, wykryje naszą obecność w pomieszczeniu i dopasuje natężenie światła sztucznego do naszych preferencji oraz do warunków panujących w naszym biurze.

Który model sufitowego panelu led OFFICELIGHT najbardziej Ci odpowiada?

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z Tomasz Milczarkiem, dyrektorem ds. Inwestycji w firmie LŁ. Odpowie on na Twoje wszystkie wątpliwości i pomoże dobrać oprawy oświetleniowe dla Twojej inwestycji tak, by mogły służyć Ci bezawaryjnie przez długie lata.

TEL: 661 921 472
MAIL: t.milczarek@langelukaszuk.pl 

Zapraszamy również na

 • naszą stronę internetową: www.langelight.pl
 • na FANPAGE’A na FB: @lange_light
 • na FANPAGE’A na INSTAGRAMIE: @lange_light

Artykuł został dodany przez firmę

LŁ Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.

Reprezentujemy w Polsce marki o światowej renomie z branż elektronarzędziowej, narzędziowej, elektrotechnicznej i oświetleniowej. Wprowadzamy produkty wysokiej klasy i innowacyjne.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły