Artykuł Dodaj artykuł

Dom gotowy na jesień! Rusza sezonowa promocja OknoPlus

Za nami pierwszy, szkolny dzwonek, a przed nami… ostatni dzwonek na wymianę okien!

Dom gotowy na jesień! Rusza sezonowa promocja OknoPlus

Za nami pierwszy, szkolny dzwonek, a przed nami… ostatni dzwonek na wymianę okien! Zanim nadejdą ulewne deszcze oraz niskie temperatury, warto wziąć sprawy w swoje ręce i zawczasu zadbać o swój komfort termiczny oraz niższe rachunki za ogrzewanie. Inwestycja, którą poczynimy teraz, zwróci nam się bowiem z nawiązką – zwłaszcza, że wraz ze spadającymi na jesień liśćmi, spadają ceny produktów OknoPlus!

Powiedzieć, że wymiana okien ma ogromne znaczenie dla komfortu przebywania w domu czy mieszkaniu, to jak nie powiedzieć nic. Szczelna stolarka o wyśrubowanych parametrach technicznych i doskonałym wzornictwie to nie tylko gwarancja cieplejszych wnętrz – zarówno w kontekście temperatur, jak i wystroju, który wpływa na atmosferę, ale cały szereg wartości dodanych. Cisza, bezpieczeństwo oraz więcej światła, tak niezbędnego w drugiej połowie roku – to pakiet, który w przypadku okien wysokiej jakości dostajemy gratis. A tej jesieni, dzięki marce OknoPlus, zyskujemy znacznie więcej!

Standardowe rozwiązania w niestandardowych cenach

Designerski format przeszkleń, wysoka energooszczędność, izolacja akustyczna i design, a wszystko ze zniżką sięgającą nawet 40% - brzmi jak idealne rozpoczęcie sezonu?

– Tej jesieni przygotowaliśmy dla naszych klientów wyjątkową ofertę. Do 15 października nasze systemy PVC dostępne będą ze zniżką na poziomie 40%, zaś rozwiązania aluminiowe – 38%. Jeśli do całej umowy dodamy pakiety ECLAZ, rabat wyniesie aż 40% - podkreśla Izabela Tryba, Dyrektor Handlowy OknoPlus.

To doskonała okazja, by spełnić marzenie o wyposażeniu domu we flagowe rozwiązania producenta m.in. w okna Reveal, Morlite, czy Genesis, a także systemy przesuwne i drzwi zewnętrzne.

Ale to nie wszystko…

Czy może być jeszcze bezpieczniej?

Może, a nawet będzie ponieważ OknoPlus oferuje roczne ubezpieczenie szyb WARTA na sumę 5000 zł. Co obejmuje oferowany pakiet? Pokrycie kosztów na wypadek stłuczenia, pęknięcia lub rozbicia.

– Warunkiem skorzystania z oferty jest wybór konstrukcji ALU, dodanie do zamówienia PVC aluminiowych konstrukcji przesuwnych, zakup okna narożnego całoszklanego lub konstrukcji FIX o wadze minimum 100 kg- dodaje Izabela Tryba, Dyrektor Handlowy OknoPlus.

Promocja trwa do 15 października tego roku. Obowiązuje w salonach sprzedaży OknoPlus na terenie całego kraju oraz u Autoryzowanych Partnerów Handlowych.