Artykuł Dodaj artykuł

Blachodachówka PŁASKA PLUS

To odpowiedź na wciąż rosnący trend minimalistyczny. Zmodyfikowaliśmy blachodachówkę PŁASKĄ, usuwając delikatne przetłoczenie na powierzchni panelu. Dzięki temu otrzymaliśmy idealnie płaską powierzchnię, która teraz jest tak często poszukiwana przez inwestorów.

Blachodachówka PŁASKA PLUS

To odpowiedź na wciąż rosnący trend minimalistyczny. Zmodyfikowaliśmy blachodachówkę PŁASKĄ, usuwając delikatne przetłoczenie na powierzchni panelu. Dzięki temu otrzymaliśmy idealnie płaską powierzchnię, która teraz jest tak często poszukiwana przez inwestorów.

Stworzona z myślą o nowoczesnym budownictwie, tworzy nienachalny rysunek na dachu. Blachodachówka PŁASKA PLUS może być także wykorzystana jako oryginalne wykończenie elewacji. Niewidoczny system mocowania wpływa pozytywnie na estetykę wykończenia.

Blachodachówka PŁASKA PLUS

Dostępna jest w postaci paneli jednomodułowych i może być układana na dachach o pochyleniu powyżej 15o w sposób tradycyjny lub na cegiełkę, nie wymaga pełnego deskowania. Niski profil krycia – zaledwie 3 mm – zapewnia szeroką powierzchnię krycia, co wpływa korzystnie na ekonomiczność wyrobu. Montaż blachodachówki PŁASKIEJ PLUS nie powinien nastręczyć profesjonalnej ekipie dekarskiej problemów. Jednak aby pokrycie było trwałe i estetyczne, należy przestrzegać zaleceń producenta, zadbać o szczelność, dobrą izolację cieplną oraz wentylację – ma to wpływ na funkcjonalność nie tylko dachu, ale i całego budynku. Dopełnieniem pięknego dachu są obróbki blacharskie i wbrew pozorom, jest ich naprawdę sporo. Najprościej ujmując występują w miejscach połączenia połaci, na szczytach i krańcach dachu. Dekarze często wykonują je z arkuszy blachy na placu budowy, część z nich możemy także zakupić u producentów blachodachówek. Gotowe obróbki blacharskie to wygodne rozwiązanie, ponieważ dostaniemy je w takim samym odcieniu i powłoce co blachodachówki układane na dachu.

długość modułu: 320 mm
wysokość przetłoczenia: 30 mm
wysokość profilu: 3 mm
szerokość użytkowa: 1210 mm
szerokość całkowita: ~1245 mm
min. nachylenie połaci: 15o
akcesoria: wkręty, uszczelki, kołnierze uszczelniające, 
obróbki, farby zaprawkowe

PURMAT i PURLAK - powłoki poliuretanowe

Powłoki stworzone z grubej warstwy poliuretanu to bardzo dobre rozwiązanie dla trwałego dachu. Do tych powłok należy PURMAT – matowe wykończenie zachowuje jednolite wykończenie, dzięki czemu każdy wybrany kolor będzie ciepły i głęboki. 50-cio mikrometrowa warstwa skutecznie chroni pokrycie przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych – odbarwienie blachodachówki nie jest już problemem. 

Stworzona z myślą o nowoczesnym budownictwie, tworzy nienachalny rysunek na dachu.  Blachodachówka PŁASKA PLUS może być także wykorzystana jako oryginalne wykończenie elewacji. Niewidoczny system mocowania wpływa pozytywnie na estetykę wykończenia.

Również ryzyko korozji zostało zminimalizowane do minimum, dzięki czemu pokrycie możemy zastosować nawet w obszarach o dużym stopniu agresywności środowiska. Firma Blachy Pruszyński na dowód skuteczności tej powłoki daje na nią aż 50 lat gwarancji. Takimi samymi właściwościami charakteryzuje się powłoka PURLAK, która jest wersją tego lakieru o połyskującym wykończeniu. Poliuretan jest odporny na ścieranie, płowienie oraz dobrze znosi formowanie.

Artykuł został dodany przez firmę

PRUSZYŃSKI Sp. z o.o.

Firma Blachy Pruszyński, największy polski producent stalowych pokryć dachów i elewacji, dostosowując swoją ofertę do wymogów architektów oraz oczekiwań klientów, każdego roku rozszerza asortyment oferowanych produktów.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.