Artykuł Dodaj artykuł

Poznaj akumulatorowy odkurzacz domowy 24 V Greenworks!

Pionowy odkurzacz akumulatorowy to nowy rozdział w ofercie Greenworks! Renomowana marka Greenworks jest doceniana w wielu krajach. O jakości Greenworks przekonali się już klienci obecni na najbardziej wymagających rynkach. W USA Greenworks jest liderem sprzedaży narzędzi akumulatorowych. Akumulatorowe narzędzia ogrodowe i warsztatowe zdobyły zaufanie klientów na całym świecie.

Poznaj akumulatorowy odkurzacz domowy 24 V Greenworks!

Pionowy odkurzacz akumulatorowy to nowy rozdział w ofercie Greenworks! Renomowana marka Greenworks jest doceniana w wielu krajach. O jakości Greenworks przekonali się już klienci obecni na najbardziej wymagających rynkach. W USA Greenworks jest liderem sprzedaży narzędzi akumulatorowych. Akumulatorowe narzędzia ogrodowe i warsztatowe zdobyły zaufanie klientów na całym świecie. Teraz czas na coś zupełnie innego – innowacyjny sprzęt nowej kategorii! Zdobyte doświadczenie, nieustanny rozwój technologii akumulatorowej i podzespoły najwyższej jakości pozwoliły nam stworzyć produkt wyjątkowy – akumulatorowy odkurzacz domowy GREENWORKS 24 V model GD24SVK4D. Czym się wyróżnia?

Jest łatwy w obsłudze i przechowaniu

Ten bezprzewodowy i bezworkowy odkurzacz to sprzęt, który pokochacie już od pierwszego użycia. GD24SVK4D to wszechstronny model, który doskonale sprawdzi się w każdym biurze czy w domu. Jest dopracowany w każdym calu – nawet pod względem designu został zaprojektowany tak, by dobrze komponował się w każdej przestrzeni domowej. Zapomnij w końcu o plątających się kablach, uporczywej wymianie brudnego worka czy dźwiganiu ciężkiego sprzętu. Poczuj komfort sprzątania, które nareszcie przestanie być tylko przykrym obowiązkiem!

Jest wielofunkcyjny

Odkurzacz GD24SVK4D renomowanej marki Greenworks może być standardowo używany do czyszczenia podłóg. Z kolei kiedy wymontujemy rurę ssącą, idealnie sprawdzi się do bardziej precyzyjnego sprzątania np.: samochodu, parapetów, szczelin w fotelu czy zakamarków pomiędzy meblami. W końcu perfekcyjnie wyczyścicie dywany czy tapicerkę od kanapy. Prace te ułatwią Wam specjalnie zaprojektowane końcówki. Co ważne: odkurzacz posiada czytelny wyświetlacz z informacją o pozostałym czasie pracy w minutach – nie zaskoczy więc Was nagłym wyłączeniem się. Niska waga odkurzacza zdecydowanie polepsza komfort pracy.

Ma bogate wyposażenie

Wersja GD24SVK4D jest bardzo bogato wyposażona. W zestawie znajduje się statyw pełniący również funkcję automatycznej ładowarki. Oznacza to, że akumulator ładuje się po odstawieniu odkurzacza na stojak. Sam stojak posiada również uchwyty na wszystkie akcesoria z zestawu. To bardzo praktyczne rozwiązanie – w końcu będziecie mieć wszystko pod ręką, a żadna dodatkowa część się nie zawieruszy!

Posiada w zestawie wielofunkcyjną ładowarkę

Ładowarka dołączona do zestawu ma wiele zastosowań. Posiada dodatkowe gniazdo na ładowanie innego akumulatora, a także wyposażona jest w gniazdo ładowania USB oraz USB-C, dzięki temu może być również zasilaniem do naszego laptopa, telefonu czy powerbanka! Spokojnie możecie również wykorzystać ją np. do zasilania komputera podczas pracy w ogrodzie! Możecie też jej użyć do ładowania akumulatorów do innych sprzętów marki Greenworks – tych do ogrodu czy warsztatu. Posiada wydajny akumulator Zestaw wyposażony jest w akumulator 24 V o pojemności 4 Ah. Akumulator posiada wskaźnik procentowy stanu naładowania oraz gniazdo ładowania USB-C z funkcją Power Delivery, zatem może być również powerbankiem dla naszego telefonu czy laptopa.

Jest doskonały dla alergików

Wbudowany filtr Hepa H13 zapewnia skuteczne wychwytywanie drobnoustrojów niebezpiecznych dla zdrowia. Dodatkowa osłona filtra zapobiega jego uszkodzeniu ostrymi odpadami.

Ma 3 tryby pracy:

  • Low - czas pracy ok. 40 min na w pełni naładowanym akumulatorze
  • Middle - czas pracy ok. 20 min na w pełni naładowanym akumulatorze
  • High - czas pracy ok. 11 min na w pełni naładowanym akumulatorze

Zobacz produkt pod linkiem: https://tiny.pl/9spgl

Wejdź na naszą stronę: www.greenworkspolska.pl

Artykuł został dodany przez firmę

LŁ Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.

Reprezentujemy w Polsce marki o światowej renomie z branż elektronarzędziowej, narzędziowej, elektrotechnicznej i oświetleniowej. Wprowadzamy produkty wysokiej klasy i innowacyjne.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.