Artykuł Dodaj artykuł

Sierpień z kinem familijnym

Szósta edycja „Kina letniego” w Dębicy jest już na półmetku.

Sierpień z kinem familijnym

Szósta edycja „Kina letniego” w Dębicy jest już na półmetku. Od początku sierpnia w każdy piątek będą odbywały się seanse familijne, co ucieszy najmłodszych fanów kina. Dodatkową atrakcją filmowych wieczorów będą quizy z upominkami oraz wata cukrowa.

Sierpniowe pokazy filmów dla całej rodziny już 5 sierpnia otworzy pełen humoru „Paddington 2”. Miłośnicy kina w drugim miesiącu wakacji tradycyjnie będą się spotykać w parku przy Domu Kultury Śnieżka. Początek seansów będzie wcześniejszy niż w lipcu – punkt 20:30. Uczestnicy „Kina letniego” będą mogli wziąć również udział w quizach z upominkami ufundowanymi przez Śnieżkę.

Zakończone wraz z końcem lipca projekcje filmów sensacyjnych i kryminalnych jak zwykle cieszyły się powodzeniem. Mieszkańcy Dębicy i okolic odpoczywali podczas nich przy hitach ostatnich lat w świetnych aktorskich obsadach.

– Na lipcowych pokazach widzowie dopisali. Popularność „Kina letniego” bardzo nas cieszy jako wieloletnich partnerów akcji. Po raz kolejny jednak szczególny smaczek przygotowaliśmy w sierpniu dla młodszych kinomanów. Na uczestników sierpniowych seansów, poza ciekawymi tytułami, czeka wata cukrowa oraz quizy z upominkami – mówi Aleksandra Małozięć, dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej Śnieżka SA.

Organizatorem akcji „Kino letnie” jest Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy. Partnerem strategicznym współfinansującym seanse i atrakcje jest Śnieżka SA, która wspiera inicjatywę od 2016 roku.

Daty seansów:

KINO FAMILIJNE – 20:30

  • „Paddington 2” – 5 sierpnia
  • „Jaskiniowiec” – 12 sierpnia
  • „Był sobie pies” – 19 sierpnia
  • „PraZiomek” – 26 sierpnia

Artykuł został dodany przez firmę

ŚNIEŻKA TRADE OF COLOURS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA jest wiodącą spółką w Grupie Kapitałowej Śnieżka i czołowym producentem farb i lakierów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.