Artykuł Dodaj artykuł

Wrażenia jak na #F1! Sprawdź co czeka Cię na targach KOMPOZYT-EXPO® już za miesiąc!

Gdzie znajdziemy kompozyty? Większość z nas z pewnością pomyśli o deskach kompozytowych na taras, być może o podwoziach sportowych samochodów. Jednak wszędzie tam, gdzie potrzebujemy lekkiego i wytrzymałego materiału – wkraczają kompozyty, otaczając nas z każdej strony, z lądu i z powietrza!

Wrażenia jak na #F1! Sprawdź co czeka Cię na targach KOMPOZYT-EXPO® już za miesiąc!

Gdzie znajdziemy kompozyty? Większość z nas z pewnością pomyśli o deskach kompozytowych na taras, być może o podwoziach sportowych samochodów. Jednak wszędzie tam, gdzie potrzebujemy lekkiego i wytrzymałego materiału – wkraczają kompozyty, otaczając nas z każdej strony, z lądu i z powietrza! Elementy samolotów i rakiet, łódź solarna, narty czy stolik kawowy – to tylko kilka przykładów z wystawy targowej podczas Targów KOMPOZYT-EXPO®. W strefach pokazowych studenci zaprezentują innowacyjne projekty: zero-emisyjną łódź solarną, bolidy (w tym symulator jazdy!), a nawet model protezy stopy przeznaczonej do wspinaczki ściankowej.

Wśród wystawców znajdziemy wiele czołowych firm z branży, m.in.: Milar, C-L, Sarzyna Chemica., LERG, AMARGO, Krosglass, GDP KORAL, s. r. o., Berlac AG, iprotex® GmbH & Co. KG, Walter Mäder AG (Mader Group) czy Celag Srl.

Sprawdź katalog wystawców >>

Tradycyjnie, nie może zabraknąć niezwykle bogatego programu merytorycznego! Targom towarzyszyć będą: konferencja HYDROGEN-COMPOSITES-FUTURE oraz warsztaty eksperckie. Praktycy i teoretycy z całej Europy będą dyskutować m.in. o: technologiach wodorowych, możliwości rozwoju i współpracy regionów, zastosowaniu kompozytów w sprzęcie sportowym, a także recyklingu materiałów kompozytowych. Premierowo na wspólnym stoisku zaprezentują się członkowie Polskiego Klastra Technologii Kompozytowych oraz Composites United e.V – najważniejszego europejskiego stowarzyszenia zajmującego się kompozytami.

Dbając o rozwój małych i średnich przedsiębiorstw z regionu Województwo Małopolskie zaprosi do uczestnictwa w targach 17 przedsiębiorców z branż związanych z kompozytami i technologią wodorową.

Spotkajmy się w Krakowie!

28-29 września 2022

Pobierz bilet: https://kompozyt-expo.pl/

Zapytaj o stoisko: kompozyty@targi.krakow.pl

Artykuł został dodany przez firmę

Targi w Krakowie Sp. z o.o.

Targi w Krakowie Sp. z o.o. są największym na południu kraju i trzecim w Polsce organizatorem targów i kongresów. 

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.