Artykuł Dodaj artykuł

5. Międzynarodowe Targi Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND

19-20 października 2022 r. przedstawiciele działów zakupów niemal z wszystkich gałęzi przemysłu przyjadą do EXPO Kraków na 5. Międzynarodowe Targi Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND.

FASTENER POLAND

19-20 października 2022 r. przedstawiciele działów zakupów niemal z wszystkich gałęzi przemysłu przyjadą do EXPO Kraków na 5. Międzynarodowe Targi Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND.

Targi FASTENER POLAND® to jedyne międzynarodowe targi elementów złącznych organizowane w Europie Środkowo-Wschodniej. Zakres ekspozycji obejmuje m.in.

  • najnowocześniejsze łączniki i mocowania przemysłowe (od śrub, po nakrętki, kołki i kliny)
  • łączniki budowlane (kotwy, śruby betonowe, mocowanie fasad i izolacji)
  • zaawansowane systemy montażu i instalacji

a także technologie produkcji łączników i urządzenia do ich magazynowania i dystrybucji.

Z uwagi na eksport elementów złącznych oraz krajowe zużycie (Polska jest trzecim największym producentem łączników w  Unii Europejskiej i produkcja stale rośnie) to wyjątkowe miejsce wymiany informacji pomiędzy producentami i dystrybutorami a użytkownikami końcowymi mocowań przemysłowych czy łączników do elementów drewnianych, metalowych oraz kompozytowych. W tym samym czasie odbędą się Targi Montażu Przemysłowego ASSEMBLY Go First European Show oraz FASTENER POLAND B2B Meetings – spotkania kooperacyjne zorganizowane w formule hybrydowej przez Izbę Przemysłowo-Handlową w Krakowie oraz ośrodek Enterprise Europe Network. Podczas targów nie zabraknie również fachowej i merytorycznej dyskusji na aktualne dla branży tematy. Organizatorzy zaplanowali konferencję pod nazwą „Świat produkcji pełen wyzwań: od łańcuchów dostaw, po dystrybucję”.

Targi FASTENER POLAND® są ewenementem na skalę Polski i Europy. W 2019 roku 2/3  wystawców  stanowiły firmy z zagranicy. Imponująco prezentowały się również statystyki zwiedzających: na Targach FASTENER POLAND® pojawiło się 4 000 tysiące osób, w tym 1/3 gości przyjechała do Krakowa z zagranicy m.in. z Czech, Niemiec, Francji, Izraela, Rosji, Ukrainy a nawet Singapuru. W tym roku obecność potwierdzili już wystawcy m.in. z: Turcji, Niemiec, Tajwanu, Czech, Szwecji, Estonii, Ukrainy, Włoch, Hiszpanii, Węgier, Wietnamu i Malty.

Szczegółowe informacje oraz bezpłatna rejestracja na www.fastenerpoland.pl

Artykuł został dodany przez firmę

Targi w Krakowie Sp. z o.o.

Targi w Krakowie Sp. z o.o. są największym na południu kraju i trzecim w Polsce organizatorem targów i kongresów. 

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.