Artykuł Dodaj artykuł

Premiera roku w świecie izolacji. Nadciąga nowa generacja płyt PAROC!

Z myślą o dynamicznie zmieniających się potrzebach i wyzwaniach współczesnego budownictwa, Owens Corning PAROC wprowadza na rynek nową generację płyt z wełny kamiennej.

nowa generacja płyt z wełny kamiennej Paroc

Z myślą o dynamicznie zmieniających się potrzebach i wyzwaniach współczesnego budownictwa, Owens Corning PAROC wprowadza na rynek nową generację płyt z wełny kamiennej.

Biurowce, centra handlowe czy inne budynki komercyjne powstające dziś w polskich miastach pod wieloma względami różnią się od projektów realizowanych jeszcze nie tak dawno – choćby 10 lat temu. Trendy architektoniczne i budowlane ewoluują dynamicznie w odpowiedzi na otaczający nas świat, czego przejawem jest m.in. coraz większy nacisk na wpływ obiektu na środowisko oraz pozytywne doświadczenie użytkowników poprzez inteligentne wykorzystanie dostępnej przestrzeni, np. dachów. Innymi słowy, świat, w którym żyjemy, stawia coraz większe wymagania, jeśli chodzi o oszczędność energii, długoletnią trwałość materiałów czy skuteczną ochronę przed ogniem i hałasem.

Nowa wymagania oznaczają potrzebę nowych rozwiązań. Rozwiązań, których właściwości byłyby nie do pomyślenia jeszcze dekadę temu.

W odpowiedzi na zmieniające się na naszych oczach wymagania współczesnego budownictwa, zwłaszcza po stronie dużych inwestycji biurowych i handlowo-usługowych, a także wielkopowierzchniowych obiektów przemysłowych i logistyczno-magazynowych, firma Owens Corning PAROC – wiodący producent izolacji z wełny kamiennej w Europie – niebawem wprowadzi na rynek nową generację płyt termoizolacyjnych o niespotykanych dotąd parametrach.

Chcesz odkryć najnowsze rozwiązanie jako pierwszy?

Zapisz się na oficjalny newsletter i nie przegap premiery roku w świecie izolacji!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Artykuł został dodany przez firmę

Paroc Polska sp. z o.o.

Grupa Paroc jest międzynarodowym producentem izolacji z kamiennej wełny mineralnej.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.