Artykuł Dodaj artykuł

Cztery wyróżnienia magazynu Builder dla Styropmin

Magazyn Builder już po raz 20. nagrodził liderów rynku budowlanego. Firma Styropmin uzyskała tytuł „Budowlanej Firmy Roku 2022”. To nie jedyne wyróżnienie - „Osobowością Branży 2022” zostali uhonorowani Michał Luba – właściciel firmy Styropmin, Krzysztof Słaby– prezes zarządu firmy Styropmin oraz Maria Szymańska – wice prezes zarządu Styropmin.

 

Magazyn Builder już po raz 20. nagrodził liderów rynku budowlanego. Firma Styropmin uzyskała tytuł „Budowlanej Firmy Roku 2022”. To nie jedyne wyróżnienie - „Osobowością Branży 2022” zostali uhonorowani Michał Luba – właściciel firmy Styropmin, Krzysztof Słaby– prezes zarządu firmy Styropmin oraz Maria Szymańska – wice prezes zarządu Styropmin.

Budowlana Firma Roku to wyróżnienie przyznawane przez Redakcję i Radę Naukową miesięcznika Builder firmom z branży budowlanej za dynamiczny rozwój i osiągniętą pozycję na rynku budowlanym.  Firma Styropmin, która w tym roku obchodzi 30. lecie działalności, jest jednym z wiodących i największych polskich producentów styropianu. Od początku lat 90. Styropmin wyprodukował ponad 23 mln m3 styropianu, zyskując prawie 6 000 zadowolonych klientów. Dzisiaj to także 4 nowoczesne zakłady produkcyjne, obsługiwane przez ponad 100 pracowników.

Krzysztof Słaby, prezes zarządu firmy StyropminKrzysztof Słaby - prezes zarządu firmy Styropmin

- Minione 30 lat pozwoliło nam zdobyć ogromne doświadczenie oraz zaufanie tysięcy zadowolonych nabywców. W dalszym ciągu pracujemy nad tym, aby je utrzymać. Nie osiadamy na laurach. W odpowiedzi na rosnące oczekiwania co do efektywności ocieplania domów wprowadzamy do naszej oferty kolejne, innowacyjne rozwiązania takie jak linia płyt Duo Line czy system Instal Panel - stworzony przez naszych ekspertów do skutecznej izolacji pod wodne ogrzewanie podłogowe – podkreśla Krzysztof Słaby, prezes zarządu firmy Styropmin.

Na szczególną uwagę zasługują także działania podejmowane przez Styropmin na rzecz ochrony środowiska.

– Jest to jeden z najważniejszych elementów strategii naszej firmy. Płyty styropianowe Styropmin mają najlepsze na rynku parametry związane z energooszczędnością ocieplanych budynków. W trosce o środowisko wdrażamy także kolejne proekologiczne rozwiązania – dodaje Maria Szymańska, wice prezes zarządu firmy Styropmin.

Dlatego też Styropmin zdecydował się przystąpić do proekologicznego, międzynarodowego programu Operation Clean Sweep® (OCS), potwierdzając w ten sposób zaangażowanie w promowanie ograniczania ilości tworzyw sztucznych i minimalizowania odpadów.

Budowlanej Firmy Roku 2022

Osobowości Branży

Jest to wyróżnienie specjalne, przyznawane szefom firm z branży budowlanej oraz organizacji i stowarzyszeń branżowych za efektywne zarządzanie, skuteczne poszerzanie potencjału i przewagi konkurencyjnej, jak również za przedsiębiorczość i intuicję biznesową oraz wspieranie istotnych dla rozwoju branży inicjatyw. Michał Luba – właściciel firmy Styropmin, Krzysztof Słaby – prezes zarządu Styropmin oraz Maria Szymańska – wice prezes Styropmin zostali uhonorowani w tym roku za tak skuteczny rozwój marki Styropmin na polskim i europejskim rynku materiałów termoizolacyjnych oraz za zaangażowanie w proces doskonalenia jakości produktów.

- Bardzo doceniamy wyróżnienie, jakie zostało nam przyznane przez Redakcję i Radę Naukową magazynu Builder. To dla nas kolejny impuls, aby stale rozwijać i doskonalić ofertę. W naszym imieniu pragnę także podziękować wszystkim pracownikom. To w dużej mierze ich zasługa, że produkty marki Styropmin są tak chętnie wybierane przez inwestorów. Wykwalifikowani ludzie, dla których jakość produktów jest najważniejszym priorytetem – to dla naszej firmy bardzo istotny element strategii biznesowej – podkreśla Michał Luba, właściciel firmy Styropmin.

Galeria zdjęć do artykułu

Artykuł został dodany przez firmę

STYROPMIN Sp. z o. o.

Firma STYROPMIN zajmuje się produkcją i sprzedażą płyt styropianowych wykorzystywanych w różnych gałęziach i sektorach budownictwa. Produkty marki dostępne są zarówno w kilkuset punktach sprzedaży na terenie całej Polski, jak i za granicą.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.