Artykuł Dodaj artykuł

Targi KOMPOZYT-EXPO®: niższe ceny stoisk kończą się w maju

Branża materiałów kompozytowych dynamicznie się rozwija, a kompozyty wykorzystywane są z powodzeniem niemal w każdej dziedzinie przemysłu, od motoryzacji i budownictwo po sport i branżę kosmiczną.

Targi KOMPOZYT-EXPO®: niższe ceny stoisk kończą się w maju

Branża materiałów kompozytowych dynamicznie się rozwija, a kompozyty wykorzystywane są z powodzeniem niemal w każdej dziedzinie przemysłu, od motoryzacji i budownictwo po sport i branżę kosmiczną.

12. edycja jedynych w Polsce targów poświęconych materiałom kompozytowym odbędzie się 4 i 5 października 2023 r. w EXPO Kraków. Firmy, które zarezerwują stoisko do 31 maja skorzystają z promocyjnej oferty.

Technologie kompozytowe wspierają zrównoważony rozwój

Na targach zawsze poruszamy palące tematy, a w tym roku będą to m.in.: odbudowa Ukrainy, transformacja energetyczna, gospodarka obiegu zamkniętego oraz nowoczesne rozwiązania kompozytowe w szkutnictwie.

Technologie kompozytowe wspierają zrównoważony rozwój i wpływają na intensywny rozwój farm wiatrowych czy technologii wodorowych. Wykorzystywane w budowie pociągów, jachtów czy samolotów, obniżają ich wagę co wpływa na oszczędność znacznej ilości energii. Zmierza to do stworzenia bardziej zrównoważonej przyszłości, ale też staje się przewagą konkurencyjną wielu przedsiębiorstw.

Warsztaty eksperckie podczas KOMPOZYT-EXPO® 2023 będą nie tylko idealną okazją na poznanie najnowszych technologii i osiągnięć branży, ale też miejscem na niezwykle istotną dyskusję o współpracy Polsko-Ukraińskiej i roli kompozytów w odbudowie Ukrainy.

Zarezerwuj stoisko w niższej cenie do końca maja

Najwięcej korzyści z udziału w targach zdobędziesz rezerwując stoisko właśnie teraz. Do końca maja za stoisko zapłacisz nawet 3100 zł mniej! Zaoszczędzony budżet możesz wykorzystać na dodatkową promocję stoiska, większą powierzchnię, albo wieczorną integrację z zespołem w Krakowie. #bleisure

Jest to ostatni moment na złapanie niższych cen, ale też świetnych lokalizacji. Wcześniejsza rejestracja to również dłuższa promocja Twojej firmy w katalogu wystawców.

Zgłoś się już teraz! Zapytaj nas o ofertę: kompozyty@targi.krakow.pl

Więcej informacji oraz rejestracja zwiedzających dostępna jest na: https://kompozyt-expo.pl/

Artykuł reklamowy

Artykuł został dodany przez firmę

Targi w Krakowie Sp. z o.o.

Targi w Krakowie Sp. z o.o. są największym na południu kraju i trzecim w Polsce organizatorem targów i kongresów. 

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.