Artykuł Dodaj artykuł

Konsumenci nagradzają TOPEX

TOPEX może zaliczyć rok 2014 do bardzo udanych. W maju, ta najpopularniejsza polska marka narzędzi ręcznych, otrzymała po raz drugi godło Superbrands Created in Poland. Teraz jej przedstawiciele odebrali ponownie nagrodę w ogólnopolskim programie promocyjnym KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2014.  

Logo TopexTOPEX może zaliczyć rok 2014 do bardzo udanych. W maju, ta najpopularniejsza polska marka narzędzi ręcznych, otrzymała po raz drugi godło Superbrands Created in Poland. Teraz jej przedstawiciele odebrali ponownie nagrodę w ogólnopolskim programie promocyjnym KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2014.

Celem programu jest wyłonienie najlepszych jakościowo marek i produktów dostępnych na polskim rynku. Podstawą przyznania nagrody było badanie konsumenckie zrealizowane przez Uniwersytet Jagielloński w Krakowie. W tym roku wzięło w nim udział 9499 respondentów w wieku 15-64 lat, 65% stanowili mężczyźni, 35% kobiety. W kategorii „Narzędzia Ręczne” wśród osób, które oddały swój głos na TOPEX, 61,5% to stali użytkownicy marki, a 72,7% poleca ją innym. Te wysokie wskaźniki świadczą o zadowoleniu konsumentów z dostarczanych im rozwiązań. Konsumenci ocenili TOPEX jako markę oferującą szeroki wybór produktów, dobrą cenę, wysoką jakość narzędzi.

- TOPEX to silna polska marka doceniana przez konsumentów. Zarządzanie nią to duża odpowiedzialność, dlatego codziennie koncentrujemy się na zwiększaniu oferty asortymentowej oraz podnoszeniu standardów jakości. Zależy nam, aby wsłuchując się w potrzeby naszych użytkowników, dostarczać produkty, które spełniają ich oczekiwania. Nagroda w programie KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2014 potwierdza wysoką ocenę przez konsumentów, ale jest również rekomendacją dla przyszłych użytkowników szukających narzędzi ręcznych. Serdecznie dziękujemy! – powiedział Radosław Fiślak, Menedżer Grupy Marek w Grupie Topex.