Wydarzenia i targi

Dodaj wydarzenie
3. Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO

3. Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO

2012-11-22 - 2012-11-23 Kraków targi

Organizator:
Targi w Krakowie Sp. z o.o.
Galicyjska 9
31-586 Kraków
małopolskie, Polska

Dane kontaktowe:

tel.: 12 644 59 32
tel.: 12 644 81 65
e-mail: biuro@targi.krakow.pl


Adres:

Galicyjska 9 31-586 Kraków
małopolskie, PolskaDane kontaktowe:

https://kompozyt-expo.pl/Zapraszamy do udziału w 3. edycji największych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej Targów Kompozytów, Technologii i Maszyn do Produkcji Materiałów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO®, które odbędą się w Krakowie, od 22 do 23 listopada 2012r.

Wystawa wprowadza w świat nowoczesnych materiałów, surowców, maszyn i produktów kompozytowych. Podczas dwóch dni targi w jednym miejscu i czasie gromadzą specjalistów, projektantów oraz inżynierów z wielu branż m.in.: motoryzacji, transportu, lotnictwa, inżynierii lądowej, budownictwa, energetyki wiatrowej, przemysłu stoczniowego, sportowego i medycyny.

Tegoroczne targi będą wzbogacone interesującym programem towarzyszącym. W specjalnie przygotowanych strefach prezentacyjnych Zwiedzający będą mogli uczestniczyć w praktycznych pokazach przygotowanych przez Wystawców, a także wziąć udział w seminariach i warsztatach prowadzonych przez specjalistów, którzy na bieżąco zgłębiają ten dynamicznie rozwijający się sektor. Przede wszystkim jednak, po raz kolejny Targi KOMPOZYT-EXPO® będą doskonałą okazją do nawiązania biznesowych kontaktów, wymiany informacji oraz doświadczeń z rynków europejskich.

Poprzednia edycja KOMPOZYT-EXPO® zgromadziła blisko 130 wystawców nie tylko z Polski, lecz również z Francji, Niemiec, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Włoch i USA. Imprezę odwiedziło ponad dwa tysiące profesjonalistów, reprezentujących kadrę zarządzającą, kierowników działów, dyrektorów, technologów, a także konstruktorów.

Więcej informacji o targach, opinie Wystawców oraz galeria zdjęć na stronie internetowej www.kompozyty.krakow.pl

2. Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO	 - zdjęcie

2. Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO

24-11-2011 - 25-11-2011 Kraków

Zapraszamy do udziału w 3. edycji największych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej Targów Kompozytów, Technologii i Maszyn do Produkcji Materiałów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO®, które odbędą się w Krakowie, od 22 do...

Czytaj więcej

 
  • Wydrukuj stronę