2016-04-15 - 2016-04-17 Szczecin targi
tel.: 91 351 62 00
e-mail: sekretariat@zegluga.szn.pl
https://zstw.szczecin.pl
00-001 Szczecin
zachodniopomorskie, Polska
Targi BUD-GRYF to wydarzenie skierowane do firm i osób poszukujących nowych technologii, materiałów i produktów związanych z budownictwem, a także z energią odnawialną oraz konwencjonalną. Najbliższa edycja zaprezentuje m.in. efektywne i energooszczędne budownictwo, zarządzanieme zasobami energetycznymi oraz innowacyjne rozwiązania budowlane.
W 2016 roku zapraszamy do udziału w jubileuszowych 25. targach BUD-GRYF!
Co roku targi odwiedza blisko 8000 osób, które zapoznają się z ofertą ponad 200 wystawców.
BUD-GRYF, to największa targowa impreza branży budowlanej w północno-zachodniej Polsce, chętnie odwiedzana przez architektów, deweloperów, firmy wykonawcze a także indywidualnych inwestorów.
W programie targów:
Tutaj branża budowlana i energetyczna spotyka konkretnych klientów, już wstępnie zainteresowanych ofertą produktów i usług budowlanych czy grzewczych. Odwiedzającymi targi są osoby budujące, przygotowujące lub wykańczające inwestycje oraz firmy z branży szukające kooperantów. Na targi BUD-GRYF nie przychodzą osoby przypadkowe.
Wśród wystawców obecni są producenci i dystrybutorzy technologii i materiałów budowlanych i wykończeniowych, systemów grzewczych, chemii budowlanej, maszyn oraz narzędzi budowlanych, inteligentnych systemów do zarządzania budynkiem, innowacyjnych rozwiązań do domów energooszczędnych i pasywnych.
Targi to także oferta urządzeń do pozyskiwania i magazynowania energii elektrycznej i cieplnej ze źródeł odnawialnych oraz konwencjonalnych. Obecni będą również wykonawcy, instalatorzy oraz projektanci.
Giełda organizowana jest przez Ośrodek Enterprise Europe Network przy Zachodniopomorskim Stowarzyszeniu Rozwoju Gospodarczego – SCP. Giełda kooperacyjna daje jej uczestnikom możliwość podjęcia pierwszych rozmów z potencjalnymi kooperantami, dostawcami, podwykonawcami, inwestorami i pośrednikami handlowymi.
Spotkanie dotyczące odnawialnych źródeł energii oraz energetyki. Na konferencji prezentowane są osiągnięcia naukowe i technologiczne, wyniki badań, wdrożone, jak i planowane instalacje OZE. Co roku gromadzi ona około 150 słuchaczy, do których należą przedstawiciele środowisk naukowych, samorządów oraz rolników.