Wydarzenia i targi Dodaj wydarzenie

Salon Technologii i Materiałów Kompozytowych KOMPOZYTmeeting

26-27 luty 2020 Sosnowiec Targi

logo KOMPOZYTmeeting

Zapraszamy do udziału w Salonie Technologii i Materiałów Kompozytowych KOMPOZYTmeeting, który odbędzie się w ramach Targów Utrzymania Ruchu i Technologii Przemysłowych INDUSTRYmeeting w dniach 26 - 27 lutego 2020r. w Centrum Targowo - Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.

Salon Technologii i Materiałów Kompozytowych KOMPOZYTmeeting to wydarzenie, którego celem jest poszerzenie wiedzy oraz poznanie nowości z zakresu materiałów kompozytowych. Tematyka Salonu obejmuje zatem: surowce, wypełniacze, włókna, produkty i półprodukty kompozytowe a także technologie, procesy i usługi wykorzystywane w branży automotive, lotnictwie czy też budownictwie.

Podczas KOMPOZYTmeeting nie zabraknie licznych spotkań i wydarzeń o charakterze seminaryjno-konferencyjnym, związanych z branżą. Zarówno sama wystawa, jak również jej część merytoryczna będzie znakomitą okazją do nawiązania licznych kontaktów biznesowych z profesjonalną publicznością, wymiany poglądów i doświadczeń, a także do zdobycia fachowej wiedzy o innowacyjnych rozwiązaniach.

W programie znajdzie się m.in. IV Seminarium pt.: „Materiały kompozytowe w przemyśle” organizowane przez Wydział Inżynierii Materiałowej i Metalurgii Politechniki Śląskiej oraz Polskie Towarzystwo Materiałów Kompozytowych.

Wydarzenie jest wspierane przez wielu Patronów, którzy dbają o jego aspekt merytoryczny. Wsparcia targom udzieliły dotychczas takie instytucje, jak także Wydział Inżynierii Materiałowej i Metalurgii Politechniki Śląskiej, Polskie Towarzystwo Materiałów Kompozytowych, Wydział Inżynierii Materiałowej  Politechniki Warszawskiej, Polski Związek Przetwórców Tworzyw Sztucznych, Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Inżynierii Materiałów Polimerowych i Barwników, Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Odlewnictwa, Główny Instytut Górnictwa, a także Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach.

Więcej informacji na stronie: www.kompozytmeeting.pl

  • Wydrukuj stronę

Inne wydarzenia tego organizatora:
Targi PCI Days - zdjęcie
04-06-2020 - 05-06-2020 (4-5 czerwca 2020) Targi PCI Days
SPIN Extra 2020 – już w marcu nowości w programie spotkania - zdjęcie
25-03-2020 - 26-03-2020 (25-26 marca 2020) SPIN Extra 2020 – już w marcu nowości w programie spotkania