Wydarzenia i targi

Dodaj wydarzenie
Targi sanitarne, grzewcze i klimatyzacyjne SHK ESSEN

Targi sanitarne, grzewcze i klimatyzacyjne SHK ESSEN

2022-09-06 - 2022-09-09 Essen targi

Organizator:
Messe Essen GmbH
Messeplatz 1
45131 Essen
North Rhine-Westphalia, Germany

Dane kontaktowe:


Adres:

Messeplatz 1 45131 Essen
North Rhine-Westphalia, GermanyTargi sanitarne, grzewcze i klimatyzacyjne SHK ESSEN

Targi SHK Essen to targi sanitarne, grzewcze, klimatyzacyjne i cyfrowego zarządzania budynkami. Około 570 wystawców krajowych i międzynarodowych bierze udział w targach SHK Essen, obejmując całą gamę produktów, usług i innowacji w technologii budowlanej. Spektrum wystaw obejmuje wszystkie istotne sektory przemysłu: przemysł sanitarny z funkcjonalnymi rozwiązaniami projektowymi dla nowoczesnego budownictwa mieszkaniowego i mieszkalnego, a także technologie oszczędzające zasoby, wysoce wydajną technologię grzewczą dla nowych budynków i istniejących budynków, innowacyjne systemy klimatyzacji i wentylacji dla zdrowego środowiska życia, przyszłościową technologię budowlaną w odniesieniu do energii odnawialnych i obszarów Dostawy energii i usługi, chłodnictwo i media.

Cenne impulsy, informacje i dalsza edukacja wokół SHK-Handwerk oferują również doskonały, związany z praktyką program wsparcia z różnymi specjalistycznymi wykładami i dniami akcji. Jako najczęściej odwiedzane krajowe targi branży wodno-kanalizacyjnej, grzewczej, klimatyzacyjnej i energii odnawialnej, sieć SHK ESSEN to wyspecjalizowani rzemieślnicy, dealerzy, specjaliści ds. Planowania i architekci z branży oraz oferuje gotowe na rynku innowacje i trendy w branży.

Targi sanitarne, grzewcze i klimatyzacyjne SHK ESSEN - zdjęcie

Targi sanitarne, grzewcze i klimatyzacyjne SHK ESSEN

10-03-2020 - 13-03-2020 Essen

Targi sanitarne, grzewcze i klimatyzacyjne SHK ESSEN Targi SHK Essen to targi sanitarne, grzewcze, klimatyzacyjne i cyfrowego zarządzania budynkami. Około 570 wystawców krajowych i międzynarodowych bierze udział w targach SHK Essen, obejmując...

Czytaj więcej

 
  • Wydrukuj stronę


 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.