Wydarzenia i targi

Dodaj wydarzenie
Projektowanie Przyszłości

Projektowanie Przyszłości

2022-04-26 - 2022-04-27 Kraków konferencja

Organizator:
KONFOTEKA Sp. z o.o.
Mickiewicza 37 /58
01-625 Warszawa
mazowieckie, Polska

Dane kontaktowe:

tel.: 604 980 029
e-mail: biuro@konfoteka.pl


Adres:

Podole 60 (Krakowski Park Technologiczny)
30-394 Kraków
małopolskie, Polska13 prelekcji, ponad 13 godzin zajęć  warsztatowych, strefa expo i networking po godzinach – tak będzie wyglądać VII edycja konferencji Projektowanie Przyszłości, która odbędzie się w dniach 26-27 kwietnia 2022 r. Czego możemy się spodziewać?

Praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka

Jak zdążyliśmy się wszyscy przyzwyczaić, tegoroczna - siódma już edycja wydarzenia, jak co roku stawia na wymianę praktycznych doświadczeń, dzielenie się wiedzą oraz dyskusje w gronie ekspertów, specjalistów i pasjonatów nowych technologii. Wydarzenie dedykowane jest innowacjom w budownictwie z nakierowaniem na BIM, GIS, DIGITAL TWIN, LEAN ... Do współpracy przy projekcie jak co roku zaproszono  przedstawicieli branży, którzy na co dzień realizują projekty z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań i najnowszych technologii. Podczas wydarzenia skupimy się na najważniejszych zagadnieniach towarzyszących procesom inwestycyjnym.

2 dni, 13 prelekcji, 9 warsztatów

Projektowanie Przyszłości to 2-dniowe wydarzenie, zaplanowane w taki sposób, aby uczestnicy sami mogli tworzyć swoją własną agendę i wybierać warsztaty, w których chcą uczestniczyć.

Dzień 1 - konferencja w formule hybrydowej

Zapraszamy wszystkich do udziału w prelekcjach i spotkań z ekspertami w naszej strefie EXPO. Wszystkich gości, którzy odwiedzą nas osobiście zachęcamy do udziału w spotkaniu networkingowym zaplanowanym na godziny wieczorne. Tego dnia gościć będziemy w Krakowskim Parki Technologicznym, który jest Partnerem honorowym wydarzenia.

Dzień 2  warsztaty on-line

Uczestnicy będą mieli możliwość wyboru jednej z dwóch równoległych ścieżek tematycznych, związanych z ich zawodem bądź zainteresowaniami.

Partnerem Głównym Konferencji jest firma WSC, zaś Partnerem Technologicznym - BENTLEY SYSTEMS. Wśród Wystawców znajdują się: CONSTRUSOFT, TPI, TMSys, GEOTRONIX, Data Comp i ePMflow.

Szczegółowa agenda oraz lista prelegentów znajduje się na stronie: www.projektowanieprzyszlosci.pl

Rejestracja dostępna jest pod linkiem: https://projektowanieprzyszlosci.conrego.com/pl/rejestracja

Konferencja Projektowanie Przyszłości 2022 - zdjęcie

Konferencja Projektowanie Przyszłości 2022

06-04-2022

13 prelekcji, ponad 13 godzin zajęć  warsztatowych, strefa expo i networking po godzinach – tak będzie wyglądać VII edycja konferencji Projektowanie Przyszłości, która odbędzie się w dniach 26-27 kwietnia 2022 r. Czego możemy się spodziewać?

Czytaj więcej

 
  • Wydrukuj stronę