Stowarzyszenie POLSKA ARMATURA PRZEMYSŁOWA zaprasza na IV Kongres Armatury Przemysłowej, który odbędzie się w dniach 05-06 października 2022 roku w Targach KIELCE.
Stowarzyszenie POLSKA ARMATURA PRZEMYSŁOWA zaprasza na IV Kongres Armatury Przemysłowej, który odbędzie się w dniach 05-06 października 2022 roku w Targach KIELCE.
Targi Expopower to jedno z najważniejszych w Polsce wydarzeń od lat gromadzące w Poznaniu polską i zagraniczną branżę energetyczną. Zakres tematyczny obejmuje szeroką gamę zagadnień związanych z energetyką przemysłową, ale również systemami automatyki, sterowania oraz instalacji niskiego napięcia.
Przemysł, ciepłownictwo i energetyka są sektorami gospodarki, które produkują, przesyłają i zużywają znaczne ilości energii cieplnej.
Rozmowy biznesowe, współpraca międzynarodowa, szkolenia, konferencje, seminaria, nowości i premiery – tak w skrócie można opisać trzy intensywne dni X, jubileuszowej edycji Lubelskich Targów Energetycznych ENERGETICS oraz II edycji Wschodnich Dni Kooperacji.
Już po raz 10. przedstawiciele branży energetycznej spotkają się podczas Lubelskich Targów Energetycznych ENERGETICS. Jubileuszowa edycja wydarzenia odbędzie się w dn. 14-16 listopada b.r. w Targach Lublin przy ul. Dworcowej 11.
Już po raz 10. Lublin stanie się stolicą polskiej energetyki, a to wszystko za sprawą Lubelskich Targów Energetycznych ENERGETICS. Jubileuszowa edycja wydarzenia odbędzie się w dn. 14-16 listopada b.r. w Targach Lublin przy ul. Dworcowej 11.
W listopadzie, za sprawą Lubelskich Targów Energetycznych ENERGETICS, Lublin stanie się stolicą polskiej energetyki. X, jubileuszowa edycja wydarzenia odbędzie się w dn. 14-16 listopada b.r. w Targach Lublin przy ul. Dworcowej 11. Partnerem Głównym Targów jest PGE Dystrybucja S.A.
Po raz pierwszy w Polsce, o niespotykanej dotąd skali, w Poznaniu zostaną zaprezentowane trendy i innowacje adresowane dla branży energetycznej. Obok wystawy przemysłowej odbędzie się kilkadziesiąt paneli z udziałem międzynarodowych gości i ekspertów, którzy na co dzień zajmują się energetyką.
W listopadzie, za sprawą Lubelskich Targów Energetycznych ENERGETICS, Lublin stanie się stolicą polskiej energetyki. X, jubileuszowa edycja wydarzenia odbędzie się w dn. 14-16 listopada b.r. w Targach Lublin przy ul. Dworcowej 11. Partnerem Głównym Targów jest PGE Dystrybucja S.A.
10 maja b.r. w Poznaniu rozpocznie się spotkanie branży energetycznej w ramach Energy Future Week. Tego dnia zostaną otwarte oficjalnie targi energetyczne Expopower i targi energii odnawialnej GreenPOWER. Weźmie w nich udział ponad 200 firm z kilkunastu krajów.
W dniach 25 – 26 listopada 2015 r. w Hotelu Westin w Warszawie odbędzie się kolejna edycja Konferencji Energetycznej EuroPOWER. W wydarzeniu wezmą udział firmy świadczące usługi dla sektora energetycznego, kluczowi przedstawiciele rynku, regulator oraz administracja centralna i samorządowa. Organizatorem konferencji jest firma MM Conferences S.A.
Hydroenergia przyczynia się w ważnym stopniu zarówno do zaopatrzenia energetycznego, jak i do zrównoważonego rozwoju gospodarczego i społecznego. Ponadto jest niezawodna, nie przyczynia się do emisji gazów cieplarnianych, nie powoduje zanieczyszczeń, a jej produkcja nie pociąga za sobą wytwarzania odpadów.
Ponad 250 wystawców, setki innowacyjnych rozwiązań i tysiące odwiedzających z Polski i ze świata – Targi Światło 2025 oraz Targi Elektrotechnika 2025 to wydarzenie, które jest obowiązkowe do odwiedzenia dla specjalistów, inżynierów i wszystkich zainteresowanych najnowszymi rozwiązaniami w branży
Zakończone w Poznaniu Międzynarodowe Targi Energetyki EXPOPOWER 2016 minęły pod hasłem prezentacji osiągnięć przemysłu energetycznego. Wydarzenie stanowiło również zastrzyk najświeższej wiedzy o trendach, zmianach i wyzwaniach, jakie czeka rynek energii.