WIŚNIOWSKI w swojej najnowszej kampanii przekonuje, że z technologią smartCONNECTED każdy dzień będzie udany. Promocja, która ruszyła w połowie kwietnia, pokazuje, jak w łatwy sposób można poczuć się bezpiecznie za pomocą innowacyjnego systemu kontroli dostępu do domu.
Hannah Mills dołącza do światowej klasy sportowców należących do europejskiego Teamu Panasonic u boku mistrzyni olimpijskiej Malaiki Mihambo oraz mistrzyni paraolimpijskiej Hannah Cockroft. Wykorzystując moc i pasję sportu, mistrzynie wraz z firmą wykorzystają wysokoprofilową platformę sportu, aby zachęcać do działań na rzecz klimatu na całym świecie podczas Igrzysk Olimpijskich w Paryżu.
„Gdy pomagamy innym – sami jesteśmy szczęśliwi”, to temat 4 już zajęć odbywających się w ramach 3 edycji projektu Mały Świat Dużego Pieniądza, realizowanego przez Fundację Śnieżki Twoja Szansa. Projekt dotyczący zagadnień ekonomii społecznej obejmuje 22 Szkoły Podstawowe na terenie Miasta Dębicy oraz Powiatu Dębickiego, bierze w nim udział ponad 650 uczniów klas 4. Zajęcia prowadzone są aktywnymi metodami, poprzez działanie i zaangażowanie uczestników, zabawę oraz zajęcia praktyczne.
Śnieżka Satynowa. Sprawdza się w każdej roli – z takim hasłem przewodnim 19 kwietnia br. wystartowała najnowsza kampania reklamowa popularnej marki farb Śnieżka Satynowa z portfolio FFiL Śnieżka SA.
Drugi rok z rzędu wystartowała świąteczna kampania „Narzędzia pod choinkę”.
Rząd znosi obostrzenia, a Grupa MTP wraca do gry. Przygotowana do wznowienia działalności i zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom, gościom biznesowym i turystom. #WracamyDoGry – to zainicjowana przez Grupę MTP wspólna kampania Miasta Poznań oraz poznańskich firm i instytucji.
Zainicjowana w ubiegłym roku, w ramach kampanii edukacyjnej „DOBRY MONTAŻ”, współpraca Związku POiD ze szkołami zawodowymi przyniosła pozytywne rezultaty.
Wraz z początkiem sierpnia 2017 roku rozpoczęła się kontynuacja, organizowanej przez Związek POiD, ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej „DOBRY MONTAŻ”.
Kolejna edycja targów BAU w Monachium, wiodących na świecie targów architektury, materiałów i systemów budowlanych, odbędzie się w dniach 13–17 stycznia 2025 roku. To międzynarodowe wydarzenie przyciągnie architektów, inżynierów, inwestorów, sprzedawców detalicznych i profesjonalistów z branży budowlanej, stając się platformą do prezentacji przełomowych innowacji. Weźmie w nim udział również NSG Group, która zaprezentuje swoje najlepsze produkty i najnowsze rozwiązania szklane.
„MAGNAT inspiruje kolorami, imponuje plamoodpornością" – pod takim hasłem, 14 kwietnia 2015 roku, ruszyła nowa kampania reklamowa marki MAGNAT.
Ekspansja na międzynarodowe rynki, konkurencyjność przemysłu, nowe strategie wzrostu, cyfryzacja i przyszłość sprzedaży – to najważniejsze tematy XVI Kongresu Stolarki Polskiej, który odbył się 14 maja 2026 roku w Hotelu Warszawianka w Jachrance. Tegoroczna edycja wydarzenia, organizowanego przez Związek POiD, zgromadziła ponad 300 przedstawicieli firm z branży stolarki budowlanej, ekspertów, liderów rynku, dziennikarzy oraz partnerów instytucjonalnych i biznesowych.
9 września ruszyła kampania telewizyjna Fabryki Okien DAKO. Celem kampanii jest wsparcie sieci Partnerów Handlowych DAKO poprzez przybliżenie szerokiej grupie telewidzów marki, logo i produktów firmy.
Wystartowała nowa kampania reklamowa firmy WIŚNIOWSKI – czołowego producenta bram, drzwi i systemów ogrodzeniowych. Przygotowane w ramach kampanii spoty można zobaczyć w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych oraz kanałach tematycznych.
Ponad połowa respondentów badania „Budownictwo energooszczędne oczami Polaków” wolną gotówkę zainwestowałaby w zamianę lub remont domu. Ile jednak Polacy są w stanie realnie przeznaczyć na remont?
Dotychczas to my dbaliśmy o ściany wybierając do ich malowania produkty o trwałym kolorze, charakteryzujące się plamoodpornością. Teraz farba może zatroszczyć się o nas.